(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Кореневий сертифікат безпеки 1Gb.ua

Сертифікат ТОВ "1Гб"

Низка внутрішніх служб хостинга 1Gb оснащені сертифікатами безпеки, які створені самою компанією ТОВ "1Гб". Це технічні сертифікати, довіра до яких не встановлена в глобальних центрах сертифікації, і тому при використанні служб ви вручну підтверджуєте бажання працювати з цими сертифікатами.

Для того, щоб достовірність сертифікатів не запитувалась вашим комп'ютером кожного разу, досить встановити на ваш комп'ютер кореневий сертифікат компанії, який автоматично підтверджує справжність всіх сертифікатів, виданих нами для наших дочірніх служб.
Сертифікат не використовується для інших цілей і не несе загрози безпеці вашого комп'ютера.

in-solve.crt          діє до 2016.05.21
sha1, thumbprint: 9b 0a ef ef 15 b1 79 ca be 8f f1 53 32 2d cd 52 63 35 55 9c
1gbuarootCA.crt          діє до 2098.07.12
sha256, thumbprint: b6 2c ec d2 67 1b 2e c8 27 d6 21 f3 b0 1e 4b bb 06 ec 63 e6 10 83 28 80 60 5f 17 28 ab d4 d5 a6

Сертифікат підтверджує довіру до таких сертифікатів, як сертифікати вузлів https://webmail-roundcube.1gb.ua, imap-1.1gb.ua (POP3s / IMAPs / SMTPs), https://rpc-ad1.1gb.ua, і до ряду інших сайтів хостинга схожого типу.

Переважно всі зазначені вузли переведені на сертифікати з публічною довірою. Але існують рідкісні випадки, коли наші служби продовжують підписуватися внутрішнім сертифікатом, і в цьому випадку може знадобитися його встановлення.

Як встановити сертифікат

Загальна сховище Windows XP

Достатньо відкрити сертифікат (можливо, спочатку доведеться зберегти його на диск), натиснути кнопку "Встановити Сертифікат" / "Install Certificate", і дотримуватися інструкцій до кінця, погоджуючись з пропозиціями системи.

Загальна сховище Windows Vista / Windows 7 і вище (Internet Explorer / Edge, Google Chrome)

  • Натисніть "Старт", "Виконати" (або просто писати в полі пошуку), запустіть програму mmc.exe.
  • Натисніть CTRL-M. Якщо у вас Windows Server 2003 або XP, знизу буде кнопка "Додати" / "Add" - натисніть її.
  • Виберіть оснащення "Сертифікати" / "Certificates", додавайте з параметром за замовчуванням (обрано "мій обліковий запис").
  • Закрийте обидва діалоги додавання оснащення.
  • Відкрийте в дереві зліва розділ "Довірені Кореневі Центри Сертифікації" / "Trusted Root Certification Authorities", підрозділ "Сертифікати", натисніть правою кнопкою миші на "Сертифікати", "Всі операції" / "All Tasks", імпорт.
  • Оберіть попередньо збережений на вашому диску сертифікат 1gbuarootCA.crt, зробіть імпорт.

Інші програмні продукти

Багато програмних продуктів, такі як Firefox, Opera, The Bat тощо мають власні системи обліку сертифікатів. У тому випадку, якщо ви бажаєте, щоб вони без питань приймали сертифікати хостинга, вам необхідно імпортувати сертифікат 1gbuarootCA.crt в ці продукти як сертифікат довіреного кореневого центру сертифікації. Як саме зробити це - зверніться до довідки продукту.

Що таке сертифікат безпеки?

Для роботи ряду сайтів і служб доступні SSL або HTTPS версії, що дозволяє зашифрувати надіслану інформацію та зробити її недоступною для перехоплення. Деякі служби доступні лише в захищеному варіанті (Наприклад, RPC / MAPI через HTTPS).

Для встановлення безпечного з'єднання використовується сертифікат безпеки. Сертифікат вирішує завдання встановлення автентичності вузла, адже важливо не тільки зашифрувати дані, але і знати, що вузол мережі, з яким ви обмінюєтеся даними, саме той, за кого він себе видає.

Для більшості публічних сайтів сертифікат придбаний у незалежного постачальника сертифікатів, який підтверджує достовірність вузла, наприклад, такий сертифікат використовується сайті https://www.1gb.ua. Такий сертифікат приймається вашим комп'ютером без додаткових питань.

Для внутрішніх вузлів компаній часто використовуються сертифікати, видані самостійно, так як оплачувати велику кількість внутрішніх сертифікатів, багато з яких виконують незначні технічні функції, зазвичай нерозумно.

 

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

vip_hosting Бажаєте, щоб сайт працював ідеально?
VIP хостинг!

Доступна ціна

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг