1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Нормативные документы / Процедура расторжения договора

Процедура расторжения договора

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

Відмова від послуг без повернення коштів

Якщо ваш період оплати хостингу добігає кінця і ви не хочете продовжувати його, просто не оплачуйте черговий період. Якийсь час ви будете отримувати повідомлення про заборгованість, через 90 днів заборгованості ваш аккаунт буде видалений і договір припинить діяти.
Ви можете прискорити видалення аккаунта, якщо надішлете пряме прохання про видалення, вказавши логін і пароль до акаунту.

Повернення коштів за невикористані послуги

Ви можете скласти заяву про повернення коштів, присутніх на вашому рахунку у вигляді позитивного балансу.

Ви можете також перевести аккаунт на тарифний план "Парковка доменів"(без абонентської плати). Це дозволить вам продовжувати домени за допомогою нашої системи, якщо ви не зможете знайти іншого способу їх продовження, або в тому випадку, якщо це зручно для вас.

При переході на тарифний план "парковка доменів" вам на рахунок надійде невитрачений залишок внесеного платежу, якщо він був. Ви можете скласти заяву про повернення цієї частини коштів, щоб баланс вашого акаунта став нульовим.
Повертаються кошти за вирахуванням ціни реєстрації доменів в подарунок, якщо це відбувалося в поточному періоді оплати.

Цей варіант є кращим варіантом повернення коштів, тому що в противному випадку часто доводиться відновлювати договір для продовження доменів за договором.

Повернення коштів виконується тільки за оригіналом заяви, який обов'язково відправити звичайною поштою або принести до нас в офіс.

Розрив договору з поверненням коштів

Ви можете відмовитися від послуг хостингу під час поточного періоду оплати, при цьому вам буде повернуто невитрачені кошти (пропорційно витраченому часу), за вирахуванням ціни реєстрації доменів в подарунок, якщо це відбувалося в поточному періоді оплати.

Важливо: при отриманні від вас заяви на розрив договору в процесі обробки заяви всі ваші ресурси будуть видалені з сервера без можливості відновлення.

Опис процедури

Максимальний термін розгляду заяв - 7 робочих днів.

Аккаунт оформлений на юридичну особу

Вам необхідно представити заяву про те, що ви хотіли б розірвати договір або повернути залишок коштів без розірвання договору. У заяві необхідно вказати номер договору, платіжні реквізити для повернення коштів. Заява має складатися на бланку організації, бути завірене печаткою та підписом відповідальної особи, по можливості того ж, хто підписував договір.

Заяву попередньо можна відправити факсом, а також у вигляді копії паперової версії по електронній пошті.
Повернення коштів виконується тільки за оригіналом заяви, який обов'язково відправити звичайною поштою або принести до нас в офіс.

Аккаунт оформлений на фізичну особу, договір у письмовій формі

Вам необхідно представити заяву про те, що ви хотіли б розірвати договір або повернути залишок коштів без розірвання договору. У заяві необхідно вказати номер договору, платіжні реквізити для повернення коштів (реквізити розрахункового рахунку в українському банку). Повинні бути присутніми дата, підпис.

Заявау попередньо можна відправити факсом, а також у вигляді копії паперової версії по електронній пошті.
Повернення коштів виконується тільки за оригіналом заяви, який обов'язково відправити звичайною поштою або принести до нас в офіс.

Аккаунт оформлений на фізичну особу, договір у вигляді оферти

Насамперед необхідно переконатися, що в особистому кабінеті заповнені всі реквізити клієнта (сторінка «оновити контактну інформацію »).
Після цього вам необхідно представити заяву про те, що ви хотіли б розірвати договір або повернути залишок коштів без розірвання договору. У заяві необхідно вказати номер договору, платіжні реквізити для повернення коштів (реквізити розрахункового рахунку в українському банку). Повинні бути присутніми дата, підпис.

Заяву попередньо можна відправити факсом, а також у вигляді копії паперової версії по електронній пошті. Із заявою потрібно відправити так само копію основної сторінки паспорта.
Повернення коштів виконується тільки за оригіналом заяви, який обов'язково відправити звичайною поштою або принести до нас в офіс.

Приклади шаблонів листів :


Від фіз. особи
Від юр. особи
Повернення коштів за невикористання послуги (на банківські реквізити) приклад у форматі. RTF приклад у форматі. RTF
Розрив договору з повернення коштів (на банківські реквізити) приклад у форматі. RTF приклад у форматі. RTF

Будь ласка, відправляйте відскановану копію заяви нам на support@1gb.ua, для перевірки коректності та отримання подальших інструкцій. Після отримання Вашого запиту, наші співробітники зв'яжуться з Вами.

Наші поштову та фізичний адреси Ви можете переглянути на сторінці http://www.1gb.ua/about.php

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua