1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Нормативные документы / Згода на обробку персональних даних

Згода на обробку персональних даних

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

Я, клієнт ТОВ «1 ГБ», даю свою згоду на обробку та зберігання моїх персональних даних, таких як: ім’я, прізвища, та по-батькові, контактних телефонів, місця проживання, адрес електронної пошти, відомостей чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Метою збору та використання персональних даних є реалізація ділових та господарських відносин між ТОВ «1 ГБ» та клієнтом, а саме надання належним чином послуг відповідно до умов договору.

ТОВ «1 ГБ» зобов'язується обробляти персональні дані клієнта в суворій відповідності до чинного законодавства України про захист персональних даних.

Я не маю заперечень проти того, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо це буде потрібно для належного виконання умов договору, а саме забезпечення надання послуг.

Я доручаю ТОВ «1 ГБ», в разі, якщо цього вимагають правила та/або Регламенти відповідних сервісів, служб, публічних доменів опублікувати мої персональні дані у базах даних відповідних сервісів, служб, реєстрах публічних доменів, за формою та об’ємами, необхідними для функціонування таких сервісів, служб, реєстрів.

Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснене шляхом направлення клієнтом відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу ТОВ «1 ГБ». При цьому клієнт згоден з тим, що такий відгук може спричинити наступні наслідки:

 • Відмову з боку ТОВ «1 ГБ» в наданні відповідних послуг, якщо ці послуги не можуть бути виконані без необхідності в обробці персональних даних клієнта;
 • Вилучення або припинення функціонування доменного імені, в разі неможливості його супроводу без обробки персональних даних клієнта.

Права клієнта щодо його персональних даних зазначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». Якщо клієнт має намір відкликати свою згоду на обробку персональних даних, він здійснює це шляхом направлення на адресу ТОВ «1 ГБ» відповідного розпорядження у письмовій формі.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Мы всегда готовы ответить на ваши вопросы!
 
 • Любые вопросы и поддержка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua