1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Нормативные документы / Згода на обробку персональних даних

Згода на обробку персональних даних

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

Я, клієнт ТОВ «ХОСТЛАБ», даю згоду на обробку та зберігання моїх персональних даних, таких як: ім'я, прізвище, та по батькові, контактних телефонів, місця проживання, адресу електронної пошти, відомостей чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

У випадку передачі персональних даних третіх осіб, підтверджую, що ці дані були отримані та передані з дотриманням вимог чинного законодавства України та/або Загального регламенту про захист даних і не порушують права третіх осіб.

Метою збору та використання персональних даних є реалізація ділових і господарських відносин між ТОВ «ХОСТЛАБ» і клієнтом, а саме надання належним чином послуг відповідно до умов договору.

ТОВ «ХОСТЛАБ» зобов'язується обробляти персональні дані клієнта в суворій відповідності до чинного законодавства України про захист персональних даних.

В мене немає заперечень проти того, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо це буде потрібно для належного виконання умов договору, а саме забезпечення надання послуг.

Я доручаю ТОВ «ХОСТЛАБ», у разі, якщо цього вимагають правила і / або Регламенти відповідних сервісів, служб, публічних доменів опублікувати мої персональні дані в базах даних відповідних сервісів, служб, реєстрах публічних доменів, за формою та обсягами, необхідними для функціонування таких сервісів, служб, реєстрів.

Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснено шляхом направлення клієнтом відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу ТОВ «ХОСТЛАБ». При цьому клієнт згоден з тим, що такий відгук може викликати такі наслідки:

 • Відмова з боку ТОВ «ХОСТЛАБ» в наданні відповідних послуг, якщо ці послуги не можуть бути виконані без необхідності в обробці персональних даних клієнта
 • Видалення або припинення функціонування доменного імені, у разі неможливості його супроводу без обробки персональних даних клієнта.

Права клієнта по його персональних даних зазначені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». Якщо клієнт має намір відкликати свою згоду на обробку персональних даних, він робить це шляхом направлення на адресу ТОВ «ХОСТЛАБ» відповідного розпорядження в письмовій формі.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua