1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Технический регламент, правила / Резервное копирование / Резервное копирование VDS Hyper-V

Резервное копирование VDS Hyper-V

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

Послуга резервного копіювання Hyper-V серверів - платна додаткова послуга. Її необхідно обрати в параметрах тарифного плану й увімкнути для конкретного VDS сервера.

Кількість вибраних гігабайтів резервних копій має співпадати з об'ємом дисків тих VDS, для котрих увімкнено резервування. Наприклад, якщо у вас є три VDS з диском по 30 Гб (загалом 90 Гб) і ви бажаєте резервувати дві машини з трьох, вам необхідна тарифна опція "резервне копіювання" об'ємом 60 Гб.

Резервне копіювання виконується за внутрішнім технічним розкладом на основі миттєвих знімків систем (LVM-снапшоти). Копіювання виконується у вихідні дня, коли з айве навантаження менше заважає роботі систем.

 • З вірогідністю 90% виконується резервне копіювання один раз на 7 днів (раз на тиждень).
 • Якщо в силу будь-яких робіт резервне копіювання у вихідний день пропущено, то з вірогідністю 100% виконується резервне копіювання раз у 14 днів (раз у 2 таждні), тобто на наступний тиждень.
 • Ми зберігаємо одну останню резервну копію. Для деяких серверів можуть бути доступними декілька останніх копій, але наявність декількох копій не гарантується.

Список доступних резервних копій можна подивитися у особистому кабінеті у розділі "Віртуальні сервери" або "Доступ до автоматичних резервних копій". Для відновлення резервної копії необхідно звернутися у службу підтримки.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua