1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Электронная почта / Использование протокола IMAP4

Использование протокола IMAP4

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

IMAP4 (IMAP, Internet Message Access Protocol) – альтернативний протокол доступу до поштової скриньки, оптимізований для зберігання листів на сервері.

 

Важливо: Протокол POP3 простіше в роботі і настройці, створює менше проблем сумісності. Якщо немає ніяких спеціальних міркувань в користь IMAP4, ми рекомендуємо користуватися протоколом POP3.

 

Послуга IMAP4 є складною додатковою послугою і надається «як є». Ми рекомендуємо користуватися цим протоколом тільки досвідченим користувачам, які розуміють переваги, недоліки і особливості роботи цього протоколу. Існує багато реалізацій і версій IMAP4, тому можливі проблеми при роботі з різними поштовими клієнтами.

 

Робота по протоколу IMAP4 може створювати великий трафік, оскільки робота з листами здійснюється на сервері, і є додаткові накладні витрати на синхронізацію змісту ящика, отримання статусів листів, і т.д.

Додаткова інформація

Web-mail SquirrelMail (http://webmail-1.1gb.ua) при роботі з ящиками нашого сервера використовує протокол IMAP4. Статуси листів (прочитане, нове, видалене) відстежуються за допомогою засобів протоколу IMAP4.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua