1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Технология PHP / PHP

PHP

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

За замовчуванням сайти на нашому хостингу створюються в режимі виконання PHP5 (.php, .php3, .php4, .php5).

Увімкнути необхідну версію PHP для конкретного сайту можливо з особистого кабінета, "повний список функцій", "Управління сайтами і серверами". Після цього розширення .php, .php3, .php4, .php5, .php7 будуть оброблятися PHP5 потрібної версії, PHP4 або PHP7, на ваш вибір.

PHP 5.2, 5.3 ... 7.x

Наш хостинг дає вам можливість використовувати практично будь-яку версію PHP.   Для звичайного хостингу змінити версію можливо в розділі "управління сайтами і серверами", для тарифу PROSTO - на першій сторінці особистого кабінету

Конфігурувати параметри php можливо за допомогою директив у файлі .htaccess (mod_php), або використовуючи власний php.ini (fastCGI).
Більш детально в статті Конфігурація PHP

Додаткова інформація

Підтримка Zend Optimizer / IonCube Loader

Наші сервера підтримують Zend Optimizer. Він увімкнений на всіх серверах, версія Zend може відрізнятися ( від 2.4 до останньої версії на нових серверах ). У тому випадку, якщо вам потрібна якась конкретна версія цього продукту, зверніться до підтримки.

На нових серверах встановлений IonCube Loader, що дозволяє завантажувати закодовані скрипти. Він працює одночасно з Zend Optimizer. У тому випадку, якщо вам потрібна якась конкретна версія цього продукту, або у випадку, якщо для вашого сервера його не встановлено, зверніться до підтримки.

Zend Optimizer для PHP версії 5.3 і вище

.. на жаль поки не існує і/або його випуск не планується.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua