(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Проблеми у роботі FTP протоколу

На UNIX сервері є просте рішення

Для UNIX сервера доступний ще один протокол для роботи з файлами - SCP / SFTP. Наберіть в будь-якій пошуковій системі WinSCP і завантажте собі клієнт для доступу до файлів з використанням цього протоколу.

FTP не працює або працює нестабільно / повільно

FTP протокол в процесі роботи використовує два TCP з'єднання - одне, основне, для передачі команд, друге - для передачі даних і списків файлів (огляду каталогів сервера). Популярна проблема роботи протоколу полягає в тому, що друге з'єднання не встановлюється або працює ненадійно.

Переважна більшість FTP клієнтів мають опцію PASV, яка управляє режимом установки другого з'єднання: від клієнта до сервера або від сервера до клієнта. Режими роботи рівнозначні, але зміна напрямку підключення може допомогти вирішити деякі проблеми.

Для того, щоб спробувати вирішити описані проблеми, просто перемкніть опцію PASV в протилежний стан. Це може допомогти.

Альтернатива FTP клієнтові

1) Подивіться про SCP вище.

2) У разі продовження проблем з FTP доступом вас, можливо, виручить файл-менеджер через HTTP, що працює через браузер. Посилання на нього знаходиться розділі паролі на ресурси особистого кабінету. За допомогою файл- менеджера незручно завантажувати файли по одному, але можна завантажити архів ZIP або RAR і розпакувати його на сервері. Пам'ятайте, архів не повинен містити кореневу папку (тобто файли і підкаталоги мають розміщуватись прямо в кореневому каталозі архіву).

Неможливо видалити або перезаписати файл

Існують наступні обставини, які можуть призвести до такого ефекту:

  • Якщо ви завантажували файл і в процесі завантаження стався обрив зв'язку або помилка - файл залишається зайнятий для будь-яких операцій ще протягом 15 - 20 хвилин. Після закінчення цього часу файл автоматично розблокується і ви зможете видалити або перезаписати його.
  • Якщо файл неможливо видалити без обмеження за часом це може означати те, що файл має атрибути «Тільки для читання». Це особливо ймовірно в тому випадку, якщо файл був розпакований з архіву - архіватор при розпакуванні зберігає атрибути, які були вказані для файлів. Для видалення такого файлу необхідно звернутися до служби підтримки.
  • У рідкісних випадках файл може бути зайнятий системою сервера - скриптом, що виконується або активною роботою веб-сервера (файл, що популярний для завантаження). Вам доведеться обрати час, коли файл не буде відкритий ніяким додатком на сервері. У разі проблем з видаленням такого файлу, зверніться до служби підтримки.

Для видалення файлів незважаючи на описані помилки напишіть прохання на support@1gb.ua , вказавши сайт, файл, і перші 4 символи пароля до акаунту.

Неможливо змінити права на файли (CHMOD)

Перегляньте цю статтю: CHMOD на Windows-машинах .Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

mail Корпоративна пошта
на власному домені

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг