(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Політика вирішення доменних спорів UA-DRP

UA-DRP — політика вирішення доменних спорів для домену .UA, затверджена адміністратором ТОВ "Хостмайстер".

Реєстр домену верхнього рівня .UA компанія "Хостмайстер" і Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) уклали договір, на підставі якого в домені .UA з'явиться можливість для вирішення доменних спорів використовуючи позасудову процедуру на підставі UDRP (Єдина політика розв'язання доменних спорів).

Процедура UDRP відрізняється від традиційного судового процесу швидкістю і зручністю для сторін. Розгляд доменних спорів в цьому випадку буде проводитися арбітрами WIPO (серед них є і громадяни України) в Центрі арбітражу та посередництва (WIPO Arbitration and Mediation Center).

З 19.03.2019 набирає чинності для приватних доменних імен другого рівня в домені .UA. Через півроку після цього учасники групи, на підставі накопиченого досвіду вирішення спорів в домені .UA, ухвалять рішення про використання UDRP в доменних іменах третього рівня.
Детальніше Міжнародні практики вирішення доменних спорів для домену .UA

З 19.12.2019 в наймасовішому українському публічному домені COM.UA розпочне діяти процедура позасудового врегулювання доменних спорів на основі UDRP (Єдина політика розв'язання доменних спорів) - фактично, загальноприйнятого світового стандарту.
Детальніше Вирішення доменних спорів в домені COM.UA

З 06.05.2021 вступила в дію для приватних доменних імен третього рівня в доменах kyiv.ua, kiev.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, poltava.ua, pl.ua, uzhgorod.ua, uz.ua.

За основу UA-DRP взята стандартна єдина політика вирішення доменних спорів (UDRP), утверждена Internet Corporation for Assigned Names and Numbers ("ICANN"). З тією відмінністю, що при розгляді спорів в домені .UA, COM.UA мова провадження визначається відповідачем. За замовчуванням вона визначається на підставі мови договору реєстранта з реєстратором і може бути англійською, українською, російською.

Єдина політика розв'язання доменних спорів є частиною регламенту про реєстрацію доменів і вашого договору. Встановлює умови в зв'язку з можливими спорами між вами і будь-якою стороною, за винятком нас (реєстратора) щодо реєстрації та використання доменного імені, зареєстрованого вами.

Спори розглядаються в тому випадку якщо:

  • доменне ім'я є ідентичним або оманливо подібним до знака для товарів і послуг, на який позивач має права; і
  • у власника немає прав або законних інтересів щодо доменного імені; і
  • ваше доменне ім'я зареєстровано або використовується недобросовісно.

Під час адміністративного провадження позивач має довести, що кожен з цих трьох пунктів відповідає скарзі. Якщо виявлені адміністративні невідповідності, WIPO очікує виправлення недоліків від позивача 5 календарних днів, після закінчення такого терміну адміністративне провадження може вважатися припиненим без обмеження права позивача на подання іншого позову.

У разі якщо позов відхилений або припинений, Центр WIPO повідомляє про припинення провадження адміністратора домену, відповідного реєстратора, а реєстратор має зняти блокування домену протягом 1 робочого дня.

ТОВ "ХОСТЛАБ" не приймає і не братиме участь в адмініструванні або проведенні будь-якого провадження, яке ведеться Адміністративною комісією UA-DRP. Крім того, ми не несемо відповідальності за будь-які рішення, прийняті Адміністративною комісією.

Регламент і документація щодо процедури UA-DRP

Детальніше з регламентом і всією необхідною документацією ви можете ознайомитися на сайті ТОВ "Хостмайстер" в розділі Документи по UA-DRP

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

vip hosting
Як уберегти ваш сервер від непередбачених ситуацій?
Резервне копіювання VDS

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2023 1GB Хостинг