(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Резервне копіювання

Коли створюються резервні копії?

  • Резервне копіювання всіх даних сайтів та VDS OpenVZ здійснюється раз на 1-3 дні, відповідно до завантаженістю сервера.
  • Зверніть увагу: Великі сайти і великі VDS (що містять більше 30 тис. файлів) можуть копіюватися рідше, раз на 5-10 днів або навіть ще рідше, так як огляд каталогів займає тривалий час, що не дозволяє робити це часто. < BR > Якщо у вас великий сайт або VDS - ми зробимо все можливе, щоб зберегти ваші дані, але вам також необхідно стежити за резервним копіюванням самостійно.

Що входить у резервні копії?

  • Копіюються всі дані клієнтів звичайного хостингу, включаючи бази даних, а також VDS OpenVZ.
  • Зверніть увагу: Поштові скриньки звичайної поштової системи в резервне копіювання не входять. Якщо вам потрібен ящик з резервним копіюванням, скористайтеся послугою"розширений IMAP ящик"( безкоштовно ) або пошта Microsoft Exchange ( платно).
  • Зверніть увагу: Послуга резервного копіювання Hyper-V серверів - платна додаткова послуга. Її необхідно обрати в параметрах тарифного плану та увімкнути для конкретного VDS сервера. Більш детально в статті Резервне копіювання VDS Hyper-V .

Зазвичай доступні дані останнього резервного копіювання. Також можливий доступ до попередніх варіантів за останні декілька ітерацій копіювання, але це гарантувати не можливо.

Ви можете звертатися до служби підтримки для відновлення файлів, які були видалені або змінені помилково, або зробити операції самостійно, скористатися функцією особистого кабінету"повний список функцій","Доступ до автоматичних резервних копій".

У разі звернення до підтримки ми допоможемо вам відновити ваші файли або бази даних, якщо вас влаштує одна з версій з backup -ів, але пам'ятайте, що веб- майстер повинен працювати з даними самостійно, тому відновлення резервної копії через службу підтримки буде відбуватися повільно і у вільний від інших завдань час.

Загальні зауваження

Пам'ятайте основне правило резервного копіювання: навіть щоденний автоматичний Backup не є повною гарантією збереження даних.

Ми намагаємося зробити так, щоб при повному фатальному збої системи буде доступна повна актуальна версія ваших даних. Однак ніхто не може гарантувати збереження даних після часткового або непомітного ушкодження, якщо його не помітили вчасно, а також у ряді інших випадків.

У разі помилкової зміни даних сайту, збою системи, злому, отримання фтп паролів третіми особами, і багатьох інших випадків втрати даних з вини клієнта автоматичний архів допоможе тільки в тому випадку, якщо ви помітили пригода відразу, і то не завжди.
Через кілька днів архів буде містити неправильну копію даних, так як дані автоматичного архіву щодня заміщаються даними вашого сайту.

Для повної гарантії збереження критичних даних ми надаємо спеціальні безкоштовні послуги з ручного архівуванню. Це аналог створенню ручних резервних копій на вашій машині. Опція доступна в особистому кабінеті,"Створення ручних резервних копій".

Дивіться також розділ" Створення резервних копій ".Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг