(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
сайт на украинскомUA сайт на русскомRU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

1Gb.ua - Зміни в додатках д Договорів про додаткові ліцензії та послуги

З 01.07.2017 вносяться наступні зміни у додатки до Договорів:

  • пункт 1.2.1 додатків #1 до Договорів змінюється до наступного вигляду:"1.2.1. Параметри тарифних планів дозволяють розміщувати віртуальні сервери у відповідності з технічним регламентом VDS, який публікується на сторінці https://www.1gb.ua/regl.vds.";
  • додаткові угоди #2 ("Додаткові послуги і ліцензії") до Договорів втрачають силу і скасовуються;
  • замість них додатки #1 до Договорів доповнюються розділом "3. Додаткові послуги та ліцензії" наступного змісту:

 3.1. Виконавець надає Замовнику додаткові послуги, що замовляються у розділі "магазин ліцензій/послуг" та інших розділах особистого кабінету Замовника на web‑сервері Виконавця, а також автоматично при обранні відповідних опцій у особистому кабінеті Замовника на web‑сервері Виконавця.

 3.2. Надання додаткових послуг забезпечується придбанням ліцензій, що надають право Замовнику використовувати певну додаткову послугу протягом терміну дії ліцензії. Ліцензії не можуть бути придбані та/або використані частково. Можливе придбання та використання тільки цілої кількості ліцензій.

 3.3. Перелік додаткових послуг, що забезпечуються ліцензіями, умови їх використання та вартість придбання ліцензій, що їх забезпечують, наведені на web‑сервері Виконавця за адресою https://www.1gb.ua/price.lic.

 3.4. Наявність діючої протягом певного часу ліцензії надає Замовнику право користуватися забезпечуваною цією ліцензією послугою протягом цього часу. Купівля ліцензії не може бути відмінена, якщо мало місце фактичне використання забезпечуваної цією ліцензією послуги. Купівля ліцензії на програмне забезпечення Microsoft не може бути відмінена, якщо термін дії ліцензії вже сплинув, навіть у випадку відсутності фактичного використання забезпечуваної цією ліцензією послуги.

 3.5. Термін дії ліцензії поширюється до останнього числа календарного місяця початку дії ліцензії, якщо інше не зазначено в графі "опис та умови…" ліцензії на web‑сервері Виконавця за адресою https://www.1gb.ua/price.lic.

 3.6. На інформацію, що розташована на web‑сервері Виконавця за адресою https://www.1gb.ua/price.lic та на web‑сторінках, на які посилається ця web‑сторінка, не поширюється дія пп.2.4., 2.5. Договору. У разі зміни вартості, та/або умов використання, та/або переліку ліцензій на додаткові послуги, такі зміни вступають в силу відразу після публікації на web‑сервері Виконавця за адресою https://www.1gb.ua/price.lic.

 3.7. Вартість придбання ліцензії визначається на момент безпосереднього придбання ліцензії.

 3.8. Додаткові послуги з доступу до використання програмного забезпечення Microsoft надаються виключно у відповідності з правилами, що опубліковані на web‑сервері Виконавця за адресою https://www.1gb.ua/spla.terms.

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

 

https free SSL/HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2021 ТОВ 1ГБ