(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Доменне ім'я до оплати хостингу

Зареєструвавшись на сайті 1Gb.ua, користувач негайно, протягом двох хвилин, одержує хостинг і тестове ім'я для сайту в домені 1Gb.ua.

Тепер 1Gb.ua представляє можливість без зволікання одержати і справжнє доменне ім'я ще до оплати хостингу - акція "Домен до оплати". Ви можете сплатити реєстрацію домена або хостинг (за умови отримання домена в подарунок) пізніше, домен реєструватиметься вже зараз.

Пропозиція є безкоштовною послугою, вона дійсно і для фізичних, і для юридичних осіб.

Процедура подачі заявки проста:

 • Ви звичайним способом здійснюєте замовлення доменного імені, обираєте тарифний план, період оплати, позначаєте домен до реєстрації. Все це можна зробити з особистого кабінету або, для нових клієнтів, просто реєструється на 1Gb.ua.
   
 • Напроти імені, поміченого до реєстрації, потрібно натиснути "Замовити домен до оплати".
  Після ознайомлення з регламентом ви вказуєте ваші контактний телефон, час зв'язку з вами, підвантажуєте копії ваших документів (це підвищує вірогідність позитивного рішення і швидкість ухвалення рішення).
   
 • Оператор перевіряє ваші дані, при необхідності зв'язується з вами по контактному телефону. При позитивному рішенні ваш домен відправляється на реєстрацію і починає працювати того ж дня.
  Домен реєструється на вас або вашу організацію.
   
 • Протягом 10 днів ви оплачуєте хостинг. Для більшості тарифних і періодів оплати передбачений домен в подарунок - ви оплачуєте тільки хостинг.
  В тому випадку, якщо ви відмовляєтеся від хостингу, ви оплачуєте ціну реєстрації доменного імені, після чого ви дістаєте можливість розпоряджатися ім'ям на ва розсуд.
   

Таким чином, клієнт 1Gb.ua може почати працювати з власним доменом або просто зайняти ім'я ще до фактичної оплати хостингу.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг