(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
сайт на украинскомUA сайт на русскомRU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Послуги хостингу Microsoft Exchange 2007

Microsoft Exchange 2007 Microsoft Exchange 2007 - одна з найрозвиненіших поштових платформ у світі, визнаний лідер корпоративної електронної пошти.

Exchange є серверною частиною широко відомої програми Outlook 2003/2007, яка дозволяє автоматизувати щоденний потік інформації - електронну пошту, завдання, календар і розклад, контакти та нотатки.

За допомогою сервера Exchange всі ці можливості стають доступні вам через інтернет. Всі важливі дані і зручний доступ до електронної пошти завжди з вами, де б ви не знаходилися.

На цій сторінці:

 

Outlook Web Access (OWA)

Outlook Web Access - ключовий інструмент Microsoft Exchange, веб-інтерфейс, що являє собою практично повну функціональну копію інтерфейсу поштової програми Microsoft Outlook.
 • Список папок, drag&drop листів, пошук, управління відображенням листів
 • Правила, фільтрація небажаної пошти
 • Календар, завдання, замітки, контакти
 • Миттєвий пошук по всій базі повідомлень
 • Автовідповідачі ('заступник')
 • Перегляд популярних документів без завантаження їх на комп'ютер і без використання спеціальних програм (документи Office, PDF)

Для повноцінної роботи OWA потрібно мати браузер Internet Explorer 6. В інших браузерах працює полегшена версія інтерфейсу, що надає всі можливості, але вимагає більше перезавантажень сторінок.

 

Тарифні плани та можливості

Ціни вказані за 1 скриньку.
Базовий / 300 Мб25 грн. на місяць
Унікальна пропозиція - менше ніж за 30 грн. на місяць ви отримуєте повноцінну поштову скриньку на основі Microsoft Exchange 2007.
У пропозицію включено:
 • Поштова скринька об'ємом 300 Мб з доступом за протоколами POP3, IMAP, SMTP, включаючи повну підтримку безпечних з'єднань.
 • Реалізація протоколу IMAP оптимальна для продуктів Microsoft (Outlook, Outlook Express) і дозволяє швидко і чітко синхронізувати великі обсяги даних.
 • Outlook Web Access - веб-інтерфейс до скриньки преміум-класу, що точно повторює дизайн і структуру популярного поштового клієнта Outlook. На сервері зберігаються ваші завдання, замітки, контакти, календар. Підтримується миттєвий пошук за листами (включаючи вміст), і багато іншого.
Стандартний / 1 Гб80 грн. на місяць
Крім всіх можливостей Базової підписки з'являються наступні опції:
 • Поштова скринька об'ємом 1Гб (1000 Мб).
 • Повна підтримка синхронізації з мобільними пристроями на основі Windows Mobile, включаючи PUSH-синхронізацію (постійне з'єднання і повідомлення про зміну елементів або про надходження нової пошти в реальному часі).
Розширений / 2 Гб150 грн. на місяць
Справжня корпоративна пошта, що відповідає всім вимогам сучасного документообігу.
Включає всі можливості Стандартної підписки, додаються наступні можливості:
 • Поштова скринька об'ємом 2 Гб (2000 Мб), за додаткову плату з можливістю розширення до 10 Гб (до 1 мільйона листів!).
 • Можливість використовувати протокол MAPI для повної синхронізації Outlook-а вашого комп'ютера і серверної інформації (завдання, контакти, календар, розклад, замітки, ієрархії папок).
 • Ліцензія на Outlook 2007, яка дозволяє вам користуватися цією програмою для доступу до поштової скриньки. Завантажити Outlook 2007 можливо з нашого сервера.
Бажаєте спробувати?безкоштовно!

Ви можете протягом 30 днів безкоштовно тестувати будь-який з запропонованих варіантів роботи. Кожен аккаунт хостингу може скористатися даною можливістю, сумарне число днів, помножене на кількість тестованих ящиків, не може перевищувати 30.

Для цього достатньо у будь-якому особистому кабінеті обрати 'повний список функцій', 'Розширені скриньки Microsoft Exchange'. Доступ до скриньки буде надано негайно. Якщо ви не є клієнтом хостингу - достатньо зареєструватися, це також займає всього кілька хвилин.

 

Важливі зауваження

 • Важливе зауваження для інтеграторів, що мають досвід роботи з Exchange: Ми не можемо надати явних або неявних гарантій на те, що послуги сконфігуровані відповідно до вашого очікуванням, крім тих, що параметри послуг не зміняться після закінчення періоду тестування.
   
 • Робота протоколів синхронізації з мобільними пристроями і робота протоколу MAPI залежить від умов фільтрації трафіку вашим провайдером інтернету. Робота даних протоколів має обов'язково тестуватися перед покупкою послуги з метою їх використання, так як ми не можемо гарантувати того, що ваш провайдер дозволить підключитися з серверу.
   
 • Ми надаємо тільки обмежену консультаційну підтримку по роботі сервера Exchange і підтримуємо якість роботи сервера, що відповідає стандартам Microsoft.
   
 • Після періоду тестового використання, придбання права користування послугою відбувається за передоплатою строком на 1 місяць на обране число ліцензій. Купуючи ліцензію, ви берете на себе відповідальність за те, що дані послуги протестовані і відповідають вашим очікуванням. Період тестування безкоштовний. Повернення коштів за придбані ліцензії не здійснюється.
Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

 

Зверніть увагу

mail Корпоративна пошта
на власному домені

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2018 ТОВ 1ГБ