(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
сайт на украинскомUA сайт на русскомRU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

VDS на технології Hyper-V - коротко про головне

Віртуальна машина Hyper-V - повний аналог фізичного комп'ютера. Він повністю у вашому розпорядженні.

Дивіться також:

На VDS Hyper-V можливо без втрат продуктивності розміщувати системи Microsoft (Windows Server 2003, 2008, 2008 R2, 2012 і 2 012 R2) і Linux системи, що підтримують драйвера віртуалізації.

Ми пропонуємо вам наступні системи з цього набору:

  • Windows Server 2003 Standard, x86 або x64
  • Windows Server 2008 Standard, x86 або x64
  • Windows Server 2008 R2 Standard, x64
  • Windows Server 2012 Standard, x64
  • Windows Server 2012 R2 Standard, x64
  • CentOS Linux x86, 5.4 final
  • Ubuntu Server Linux x86, 12.04 LTS

Відмінності від фізичного сервера

Віртуальний сервер працює повністю незалежно від інших машин сервера, тому ви маєте повний контроль не тільки над середовищем сервера, але і над усіма параметрами ядра ОС. Ви можете робити з сервером буквально що завгодно, це те ж саме, що і комп'ютер, розташований у вас вдома, просто працює він на нашому обладнанні.

Віртуальний сервер дещо повільніше реального сервера зазначеної конфігурації. Насамперед, у нього повільніше дискова підсистема - її ділять безліч машин сервера. Конкретну швидкість диску дивіться в таблиці тарифів. Дещо повільніше працює і процесор, хоча це компенсується тим, що процесорні ресурси на всіх тарифах надані з великим запасом. Мережа сервера працює з нормальною, гарною швидкістю, в піках вам доступні швидкості до 50-100 Мбіт.

Добре налаштований сайт або сервер буде працювати на віртуальному сервері відмінно - надійно, чітко і швидко. Але бажано ще в тестовому періоді визначити конкретний тариф, який підійде вашому проекту. Через особливості технології орієнтири у вигляді аналогічного справжнього сервера можуть підвести вас. Багато типів серверів в початкових тарифах, наприклад сервера з 384 або 512 Мб пам'яті, на сьогоднішній день вже не мають аналогів у вигляді залізного устаткування, тому при роботі з ними вас можуть очікувати різні несподіванки, такі як неякісна або повільна робота вашого проекту.

Hyper-V з системою Windows

Вам надається звичайний дистрибутив Windows Server, Standard edition обраної вами версії і розрядності. В систему встановлені драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості.

Шаблон Windows Server 2003 включає в себе максимальний набір компонентів, IIS, ASP.NET і всі стандартні служби встановлені. Для початку використання досить просто активувати потрібні набори послуг.

Шаблон Windows 2008/2008 R2 і Windows Server 2012/2012 R2 являє собою базову систему без активованих компонентів. Ви самі маєте можливість встановити всі необхідні компоненти, такі як IIS, ASP.NET, так як модульна система встановлення Windows 2008/2012 дозволяє вам точно обрати конфігурацію компонента ще під час встановлення. Таким чином ви зможете не встановлювати непотрібні вам модулі системи.

Стандартний компонент Web Platform Installer від Microsoft дозволяє в один клік швидко встановити необхідні сторонні продукти, такі як PHP, mySQL, якщо вони необхідні.

Hyper-V з системою CentOS

Вам надається звичайний дистрибутив CentOS версія 5.4 final. В систему встановлені драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості.

Hyper-V з системою Ubuntu Server

Вам надається звичайний дистрибутив Ubuntu Server, кілька сучасних версій на вибір. В систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро системи.

Образ Ubuntu Server включає останню версію нашої панелі управління хостингом - 1Gb Panel, яка дозволяє краще інтегрувати управління ресурсами, поєднуючи особистий кабінет і панель управління віртуальним сервером в єдине середовище.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

 

Зверніть увагу

EU hosting Потрібен надійний
хостинг за кордоном? Хостинг в Європі

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2017 ТОВ 1ГБ