(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

VDS / VPS на технології Hyper-V з Windows - коротко про головне

Віртуальна машина Hyper-V - повний аналог фізичного комп'ютера. Він повністю у вашому розпорядженні.

Дивіться також:

Як управляти віртуальною машиною

Під'єднатися до віддаленого робочого столу Windows можливо за допомогою програми mstsc.exe, яка входить в комплект Windows XP і Windows Vista. Назва програми через меню - "Віддалений робочий стіл" або "Remote desktop connection".

Сервер допускає використання двох одночасних з'єднань віддаленого управління. У разі проблем зі зв'язком ваші з'єднання можуть "залипнути" на сервері, і в наступному вході вам буде відмовлено. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися запасним адміністративним з'єднанням, для цього запустіть у себе програму з параметром: mstsc.exe/console для старих версій Windows або mstsc.exe/admin для нових версій. Прибрати з системи попередні завислі з'єднання можливо за допомогою менеджера завдань (Task Manager).

Дуже важливо

Дуже важливо своєчасно встановлювати оновлення безпеки системи за допомогою служби оновлення Windows. У тому випадку, якщо ви вимкните Firewall, ваша система без встановлених оновлень буде вразлива, і, як показує практика, для системи без актуальних патчів ймовірність взлому протягом тижня становить близько 100%.

 • Оновлюйте систему хоча б раз на тиждень. Оновлена система, зазвичай, не має проблем з безпекою.
 • Не вимикайте Firewall - це врятує вас в тому випадку, якщо вашого досвіду недостатньо для підтримки системи в безпечному стані.

Починаючи роботу з системою перший раз обов'язково проведіть оновлення зі встановленням усіх запропонованих пакетів.

Приклади ваших дій

Ви можете робити наступне:
 • Створювати користувачів, призначати права, змінювати паролі (в рамках придбаної кількості ліцензій).
 • Встановлення та видалення компонентів системи і додаткових програм. Це можуть бути як програми Windows (наприклад, Microsoft SQL Server Express, потрібна версія .NET), так і такі звичні UNIX-програми, як Apache, mySQL, PHP (Win32 версії).
 • Змінювати будь-які параметри роботи системи (хоча зазвичай параметри за замовчуванням відповідають оптимальному налаштуванню).
 • Оновлювати ПО відповідно до рекомендацій Windows Update, перезавантажувати віртуальну машину.
 • Робити з системою все, що необхідно для роботи ваших проектів.

Що не потрібно робити з віртуальною машиною

 • Не потрібно без погодження зі службою підтримки змінювати параметри мережевого інтерфейсу (IP адреси, DNS сервера). Ваша віртуальна машина може стати недоступною по мережі. При цьому для відновлення роботи доведеться повідомити пароль адміністратора машини.
 • З обережністю зупиняйте "зайві" служби Windows. Все зайве ми вже вимкнули. Зупинка додаткових служб, з увімкнутих, може призвести до того, що ви втратите віддалений контроль над машиною або вона почне працювати неправильно.

Все інше в ваших руках.

Корисні поради для початку роботи

 • Перейменуйте ваш комп'ютер (властивості "My Computer"), встановіть власний пароль аккаунта Administrator.
 • Для початку роботи відкрийте менеджер комп'ютера (Server Manager в 2008 або Computer Management в 2003). Відкрийте менеджер дисків і відформатуйте другий фізичний диск. Там ви будете зберігати ваші дані. Не зберігайте дані ваших сайтів на системному диску - його розмір обмежений. Нові програми та компоненти по можливості також встановлюйте на другий виділений вам диск.
 • Для надійної роботи машини переконайтеся, що ви виділили розмір віртуальної пам'яті в обсязі 2 - 4 гб. Для цього віртуальну пам'ять потрібно перенести з системного диска на ваш диск з даними.
 • Після встановлення потрібних вам мережевих служб (IIS, Apache, бази даних) не забудьте уточнити конфігурацію Firewall-а. Параметри за замовчуванням не дозволяють вашому серверу приймати ніякі мережеві з'єднання, окрім з'єднань віддаленого робочого столу.
 • Ми самостійно встановимо вам необхідні компоненти зі списку доступних ліцензій (Microsoft SQL Server Standard Edition, SharePoint, Exchange, і так далі). На час встановлення компонентів зв'яжіться з підтримкою, вам доведеться надати нам діючий пароль адміністратора вашої машини.
 • Технологія Hyper-V дозволяє робити snapshot-и - фотографії вашої машини на заданий момент часу. Перед серйозними кроками по адмініструванню машини попросіть нас зробити snapshot, пізніше ви зможете вирішити, продовжите ви роботу або ваші зміни потрібно буде скасувати (для відміни потрібно перезавантаження машини).

Перегляньте також статті:

Що важливо знати про правила надання послуг

 • Сервер, що підтримує ваші машини, буде орієнтовно раз на місяць перезавантажуватися для встановлення оновлень безпеки. У цей період на строк від 30 до 90 хвилин ваша машина може бути заморожена або перезавантажена.
 • Ви маєте дотримуватися правил ліцензування Microsoft. Не можна без обмеження створювати користувачів Windows, SQL Server і т.д. Ми залишаємо за собою право в разі сумнівів перевірити відповідність ваших дій ліцензійній політиці Microsoft, для чого може знадобитися доступ на вашу машину. Звертайтеся в службу підтримки за коментарями по необхідним вам ліцензіям і методам їх придбання.
 • Не намагайтеся встановлювати серйозні продукти на машини скромних можливостей. Віртуальна пам'ять влаштована таким чином, що навіть на машину з 384 Мб виділеної пам'яті можна встановити що завгодно, але навантаження на дискову систему машини, через роботу механізму віртуальної пам'яті, буде перевищувати допустимі межі і нам доведеться зупинити вашу машину. Мінімальні вимоги для популярних продуктів наведені в таблиці з тарифами.
 • Не забувайте про те, що процесорна і дискова потужність сервера на початкових тарифах сильно обмежені. Особливо важливо пам'ятати про обмеження дискового навантаження, яке говорить про те, що гарантований ліміт продуктивності дискової системи машини нижче продуктивності реального типового жорсткого диска в кілька разів. Обирайте тариф з достатньою кількістю пам'яті, в іншому випадку ваша машина буде працювати дуже повільно.
 • Вихідні з'єднання на 25-й порт (SMTP) закриті. Ви можете користуватися сервером robots.1gb.ua для надсилання пошти, він приймає пошту з адреси вашої машини без авторизації. Цей сервер можливо прописати в якості релея або smart host-а в вашу поштову систему.

Як отримати підтримку по роботі Windows

Ми завжди готові відповісти на запитання за наступними темами:

 • Ліцензійні правила для продуктів Microsoft
 • Особливості тарифів та умов
 • Продуктивність віртуальних машин (багато питань мають рішення)
 • Політика резервного копіювання і питання щодо спільної роботи з нашою системою

Послуги VDS передбачають те, що ви адмініструєте вашу віртуальну машину повністю самостійно. За окремою домовленістю або за додаткову плату ми можемо надати вам підтримку з адміністрування та налаштування вашої системи (платна підтримка). Для уточнення умов опишіть, будь ласка, на адресу служби підтримки ваші вимоги і плани.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

vip_hosting Бажаєте, щоб сайт працював ідеально?
VIP хостинг!

Доступна ціна

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг