(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Доступ до логів веб-сервера

Користувачі 1Gb.ua можуть отримати доступ до логів веб-серверів. Дана можливість доступна як для серверів IIS, так і для серверів Apache. Можливість надається безкоштовно в будь-яких тарифних планах.

Як увімкнути

Через особистий кабінет, пункт "повний список функцій", "управління сайтами і серверами".

Сервера UNIX

Логи веб-сервера-доступу, а також логи помилок Apache доступні в реальному часі через FTP / SSH, каталог logs вашого домашнього каталога.
В ньому розміщуються логи різних типів веб-серверів, що дозволяє вести статистику без перерви при зміні типу сервера, але в режимі звичайної роботи наповнюється тільки один набір лог-файлів, відповідних поточному серверу.

Якщо для сайту вимкнений режим надання лог-файлів, то лог-файли старші за 3 дні видалятимуться автоматично.

Сервера Windows

Для обох типів серверів послуга надається схожим чином. У особистому кабінеті користувача на сторінці "Управління сайтами і серверами" ви можете увімкнути або вимкнути режим надання лог-файлів, а також переглянути статус цього режиму. Ви можете встановлювати потрібний режим роботи для кожного сайту окремо.

У режимі надання логів щоночі в період з 4 до 6 годин логи вашого сайту, за попередній день, переміщатимуться у ваш FTP каталог в теку "__HTTP_ACCESS_LOGS_<випадкова частина імені>". Тека буде створена автоматично.
У перший день роботи послуги ви маєте можливість отримати також логи за декілька попередніх днів (до 30), якщо вони зберігалися на сервері.

Важливі особливості (загальне)

  • Межа дня для сервера Apache - 3 години ночі по Києву (можлива затримка з перемиканням на наступний файл до години).
  • Межа дня на сервері IIS - стандартне налаштування сервера на розділення логів по днях за часом Грінвіча, тобто в 3 або 4 години ночі по Києву, залежно від літнього або зимового часу.

У будь-якому випадку при переході до наступного файлу логів інформація про запити не втрачається, тобто всі записи про відвідування будуть зафіксовані або в поточному, або в наступному файлі.

Інші особливості:

  • Логи сервера входять у вашу дискову квоту. Вам необхідно періодично перевіряти каталог з даними, забирати файли до себе на машину і видаляти логи з сервера.
  • Лог-файли старші за місяць видаляються автоматично.
Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

SeaFile
Хмарне
сховище
безкоштовно!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг