(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Оплата платіжними картами Visa / MasterCard

Фізичні особи мають можливість сплачувати за послуги хостингу за допомогою платіжних карт Visa / MasterCard. При цьому можливі різні непорозуміння і проблеми.

Спробуємо допомогти вам розібратися в причинах проблем і дати кілька порад.

Що робити в тому випадку, якщо оплата не проходить?

Visa Cards
  • Переконайтеся в тому, що ваша карта підтримує платежі через інтернет. Довідка по типам платіжних карт йде далі в цьому документі.
  • У тому випадку, якщо ваша карта підтримує платежі через інтернет, повторіть спробу платежу, вказавши всі дані ще раз вручну. Зверніть особливу увагу на правильність введення терміну дії картки (на карті його вказано у форматі місяць/рік), на введення коду CVV/CVC. Якщо це перший ваш платіж через інтернет, не намагайтеся вгадати код, зателефонуйте до підтримки банку і запитайте, як прочитати код на вашій картці.
  • Не робіть повторних спроб сплатити рахунок більше одного разу. Це може призвести до блокування подальших спроб без фактичних спроб провести платіж з вашим банком. Це захист від підбору параметрів карти.
  • У тому випадку, якщо ви виявили і усунули проблему з вашою карткою, ви можете спробувати провести повторний платіж на наступний день.
  • Відмова у проведенні платежу картою, відмінною від e-Card/Virtual, є розповсюдженим явищем. Ми радимо вам скористатися будь-яким іншим способом оплати із запропонованих або звернутися з проханням до служби підтримки про відтермінування платежу на будь-який розумний термін. Ми завжди надаємо необхідну відстрочку або кредит.

Особливості різних типів карт

Інформація в цьому розділі може виявитись вам корисною для майбутньої роботи з хостингом і для здійснення платежів через інтернет.

Visa Electron / Cirrus Maestro

Карти цього класу призначені тільки для електронного використання. Цей термін позначає не електронний інтернет, а те, що для роботи карти необхідний контакт магнітної смуги карти з банкоматом.

Номер картки цього типу не дозволяє здійснити оплату послуги, на багатьох картах Visa Electron/Cirrus Maestro номер навіть не надрукований або надрукований частково, т.я. для здійснення оплати він все одно не може використовуватися.

Карти цього класу популярні в якості "зарплатних" карт, які видаються при будь-якому зручному випадку, так як обслуговування картки зазвичай нічого не вартує, карта надійно працює в банкоматах і у великих торгових точках з електронними терміналами оплати.

Visa Classic / MasterCard Standard

Це стандартні, звичайні платіжні карти, які можуть використовуватися як для платежів з використанням магнітного шару або чіпа (для нових "чіпових" карт), так і для платежів з використанням тільки номера картки.

Для здійснення платежу необхідно правильно вказувати не тільки номер картки і дані карти/власника, але і код перевірки CVV/CVC з трьох цифр. Код надрукований на вашій карті, але про те, де саме, краще запитати у служби підтримки банку. Платіж без зазначення коду CVV/CVC через інтернет не пройде.

Незважаючи на те, що платіж картою цього типу через інтернет можливий, багато банків закривають таку можливість. Це робиться з метою уникнення шахрайства, тому що платіж, здійснений через інтернет із зазначенням коду CVV/CVC, оскаржити дуже складно або неможливо.

Відмова від проведення платежу через інтернет з картою цього типу може зустрічатися досить часто і, зазвичай, розслідувати ситуацію немає сенсу, так як ніякі ваші чи наші дії не допоможуть дозволити для цієї карти платіж через інтернет по необхідній транзакції.

Успіх попередніх платежів через інтернет для цієї картки не означає того, що карта може бути використана для оплати будь-яких послуг через інтернет.

Карти Gold/Platinum, картки з кредитним лімітом

Робота цих карт в інтернеті не відрізняється від роботи карт звичайного класу (Classic / Standard).

Карти з розширеними можливостями зазвичай володіють значним запасом доступних коштів, тому з міркувань безпеки ймовірність здійснення платежу в інтернеті, на розсуд банку, може бути навіть нижче, ніж для звичайної карти.

Visa e-Card / Virtual MasterCard

Visa VirtualДля того, щоб дедалі більша кількість проблем з платежами через інтернет не позначилася на якості обслуговування клієнтів банків, були створені нові типи платіжних карт.

Карти цього класу - e-Card / Virtual - не мають магнітної смуги і не можуть використовуватися в банкоматах. Карти створені спеціально для здійснення платежів через інтернет або по телефону, коли ви повідомляєте дані карти і номер CVV/CVC, ця карта являє собою просто шматок пластику з нанесеними номерами для зручності зберігання цих даних.

Карти мають обмежений місячний ліміт операцій, близько 500 доларів США, обслуговування картки коштує недорого або безкоштовне. Оплата через інтернет для цієї карти дозволена завжди, в цьому і полягає її основне призначення.

Карти цього типу набули популярності в останні роки, будь-який банк надає послугу випуску подібних карт. У тому випадку, якщо ви бажаєте здійснювати платежі в інтернеті надійно і передбачувано, радимо вам замовити випуск такої карти і в майбутньому користуватися нею для оплати покупок через інтернет, та хостингу - зокрема.

При сплаті карткою цього класу необхідно обрати Visa Classic або MasterCard Standard, якщо тип карти не вказаний в списку в явному вигляді.

Як ще можливо оплатити хостинг?

До ваших послуг кілька інших способів оплати хостингу, кожен з яких підтримує швидке зарахування платежу. Перегляньте будь ласка цю сторінку.

Пам'ятаєте, в разі необхідності ми завжди надаємо необхідне відтермінування платежу або кредит. Для цього достатньо звернутися до служби підтримки.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

vip_hosting Бажаєте, щоб сайт працював ідеально?
VIP хостинг!

Доступна ціна

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг