(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Фільтрація небажаної пошти

Для користувачів хостинг-провайдера 1Gb.ua впроваджується нова безкоштовна послуга - автоматична фільтрація небажаних поштових повідомлень (спаму, вірусів).

Правила користування послугою

Перш за все, звертаємо вашу увагу на те, що будь-які алгоритми фільтрації недосконалі. У фільтрів бувають помилки, помилкові спрацювування, в результаті яких з'являється ймовірність втратити потрібні листи.

Щоб уникнути помилок, користувач може для кожної окремої скриньки обрати потрібний варіанти фільтрації:

 • Не фільтрувати повідомлення.
  Вся ваша пошта, як і раніше, буде потрапляти у вашу скриньку. Цей варіант встановлюється за замовчуванням.
   
 • Переміщувати підозрілу/небажану пошту в обрану поштову скриньку.
  Можливо, вам буде зручно створити окрему скриньку, яка буде отримувати всю підозрілу пошту. Ви зможете іноді перевіряти її і таким чином переконуватися, що потрібні вам повідомлення не зникають через помилки фільтра. Це рекомендований варіант роботи, особливо на перший час.
   
 • Видаляти підозрілі повідомлення.
  Використовуйте цей варіант роботи лише в тому випадку, якщо ви точно впевнені (переконалися), що фільтри не затримують потрібну вам пошту. Рекомендується переходити на цей варіант роботи лише після роботи в режимі переміщення підозрілої пошти в іншу скриньку.

Повідомлення, що містять віруси, видаляються у будь-якому випадку (за умови, що для скриньки увімкнено фільтр будь-якого типу).

Налаштування скриньок можливо здійснювати з особистого кабінету користувача 1Gb.ua, розділ "Фільтрація небажаної пошти".

Технічний опис

Для фільтрації пошти було розроблено програмне забезпечення, яке дозволяє легко використовувати будь-які доступні фільтри, приймати узагальнені рішення в залежності від результатів їх роботи. Використовується комбінована система фільтрації:

 • Спам-фільтр SpamAssassin 2.63
 • Антивірус ClamAV

Для того, щоб протестувати систему, ви можете надіслати на скриньку, що фільтрується, лист у вигляді простого тексту, який містить в незмінному вигляді наступний рядок (без переведення рядків і пробілів, одним рядком):

XJS*C4JDBQADN1.NSBN3*2IDNEN*GTUBE-STANDARD-ANTI-UBE-TEST-EMAIL*C.34X
Повідомлення буде розцінено як спам і оброблено відповідно до заданих правил (видалено або переміщено в скриньку для підозрілої пошти).

Оцінка пошти спам-фільтром і антивірусом - ресурсномісткий процес. На перевірку кожного листа сервер може витратити від 1 до 5-10 секунд. У тому випадку, якщо поштовий сервер зазнає перенавантаження у зв'язку з необхідністю перевірити велику кількість листів, можлива невелика затримка доставки пошти в ті скриньки, для яких увімкнена фільтрація.
На швидкості роботи скриньок без фільтрації це не позначається; доставка пошти в скриньки, що не фільтруються, має більш високий пріоритет і здійснюється  зазвичай, максимум протягом декількох хвилин.

Повідомлення, які надходять у скриньку небажаної пошти, в заголовках містять коментарі від SpamAssassin про причину блокування. Повідомлення, які успішно пройшли перевірку, доставляються в незмінному вигляді (без коментарів від SpamAssassin).

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

debug.1gb.ua
Не працює сайт?
Автоматичний аналіз проблем сайта

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг