(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
сайт на украинскомUA сайт на русскомRU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

1Gb.ua - Умови використання і підтримки продуктів Microsoft

 1. Являючись партнером Microsoft по програмі SPLA, хостинг 1Gb.ua (ТОВ "1 ГБ"), надає доступ до використання програмних продуктів і технологій Microsoft.
 2. Доступ до використання програмних продуктів і технологій Microsoft надається виключно на основі, згідно з і у відповідності до:
  • ліцензійною угодою постачальника послуг (SPLA);
  • поточними правами використання, наданими постачальнику послуг (SPUR);
  • іншими діючими документами, що видаються компанією Microsoft і регулюють умови ліцензування і використання програмного забезпечення і технологій Microsoft.
 3. Замовник погоджується з тим, що "Умови ліцензійної угоди з користувачем" (EULT), що опубліковані за посиланням https://www.1gb.ua/spla.eult являються невід'ємною частиною Договору та погоджується з положеннями цих Умов.
 4. Замовник погоджується з тим, що хостинг 1Gb.ua і його співробітники мають право проводити інспектування і аудит ресурсів Замовника для перевірки коректності ліцензування використання програмного забезпечення і технологій Microsoft, для чого можуть отримувати доступ до ресурсів Замовника.
 5. У випадку виявлення порушень умов ліцензування Замовник зобов'язується у найкоротший термін усунути такі порушення і оплатити ліцензування програмних продуктів і технологій Microsoft, що ним використовуються.
 6. Замовник погоджується з тим, що вартість основних тарифних планів 1Gb.ua і додаткових послуг, що забезпечуються ліцензіями, не включає до себе послуг з налаштування, розгортання, конфігурування, адміністрування та консультування щодо налаштування, розгортання, конфігурування і адміністрування програмних продуктів і технологій Microsoft.
 7. Проте хостинг 1Gb.ua може (але не зобов'язаний) надавати послуги з налаштування, розгортання, конфігурування, адміністрування та консультування щодо налаштування, розгортання, конфігурування і адміністрування програмних продуктів і технологій Microsoft безоплатно або за додаткову плату на власний розсуд.

  
Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку
 
 

 

Зверніть увагу

vip_hosting Бажаєте, щоб ресурси працювали ідеально?
VIP хостинг!
VIP VDS!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2019 ТОВ 1ГБ