(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Робота сайту на виділеному VIP SSD диску

SSD Intel 310В останні роки стрімкої популярності набувають твердотільні SSD носії, на яких інформація зберігається в комірках пам'яті, без використання рухомих частин.

Основна перевага SSD диску - величезна швидкість зчитування даних, особливо при непослідовному зчитуванні. По швидкості непослідовного зчитування такі диски істотно перевершують навіть найпотужніші дискові масиви з 8-12 швидких дисків звичайного типу.

SSD диски демонструють також непогану швидкість запису, порівнянну з звичайними дисковими масивами. Нажаль, продуктивність запису непослідовних блоків даних невелика та не дає вирішальних переваг у запису в порівнянні зі звичайними дисками, але найвища швидкість зчитування все одно забезпечує помітний виграш у продуктивності.

На нашому хостингу ми вже давно активно використовуємо SSD для наступних цілей:

  • На SSD дисках розміщена переважна більшість серверів баз даних mySQL / Postgres (до 90% ресурсів).
  • На всіх сучасних Linux серверах використовуються технології FlashCache/LVMCache, котрі автоматично розміщують найбільш затребувану інформацію на SSD диски.
  • Мережеві сховища VDS серверів Hyper-V також використовують технологію кешування даних на SSD.

Таким чином на усіх сучасних серверах хостинга робота з даними, що реально використовуються, здійснюється на SSD.

Хостинг 1Gb.ua використовує виключно дорогі SSD серверного класу виробництва Intel (серій S3610, S3710) та Samsung (серій PM863, SM863), тому для зниження вартості послуг в загальних випадках такі накопичувачі працюють у якості кешуючих разом з RAID-масивами з високопродуктивними SAS HDD.

Тепер ми хотіли б запропонувати вам можливість розмістити ваш сайт на виділених (окремих) VIP SSD дисках, які працюють повністю без HDD та розділяються тільки між невеликою кількістю VIP ресурсів, а також часткове або повне розміщення на таких виділених SSD дисків вашої VDS.

У яких випадках це допоможе роботі сайту?

Деякі сучасні портали потребують для своєї роботи звернень до великої кількості файлів на диску. Наприклад, такі системи як 1С-Бітрікс, Joomla, Wordpress та аналогічні, можуть потребувати звернень до сотень файлів на диску для генерації однієї сторінки сайту.

У тому випадку, якщо сторінки сайту знаходяться у дисковому кеші серверу в оперативній пам'яті, все може працювати швидко, але якщо сайт відкривається рідко і файли у кеші відсутні, то ніяка дискова система не зможе забезпечити миттєвого відкриття сторінки такого сайту. Цей ефект називається "холодний старт".
Іноді різноманітні дискові операції потрібні сайту і для подальшої роботи. Наприклад, якщо на сайті велике різноманіття даних - великий каталог продукції, багато інформаційних сторінок, то тримати все в оперативній пам'яті не вдається навіть для сайту, що відвідується часто.

Гарантоване розміщення усіх файлів сайту на виділеному VIP SSD диску дозволяє істотно зменшити перераховані симптоми. У тому випадку, якщо сайту для рядової роботи необхідне звернення до великої кількості файлів, сайт почне працювати істотно швидше.

Як скористуватися та умови використання

Послуга доступна для веб-сайтів, що розміщені на UNIX серверах, а також для VDS Hyper-V.

Розміщення сайтів на VIP SSD

Керування послугою для сайту виконується з особистого кабінету, розділ "Повний список функцій", "Розміщення файлів сайту на виділених VIP SSD". За вашою заявкою обраний сайт або сайти переносяться на виділений VIP SSD диск, після чого необхідно протягом декількох днів оплатити послугу.

Розміщення VDS Hyper-V на VIP SSD

Нові віртуальні сервери можна створювати повністю на виділених VIP SSD автоматично, через обрання відповідної опції при створенні машини.

Для розміщення даних вашої VDS, що створена давно, на виділених VIP SSD необхідно звернутися до служби підтримки.
Можливі такі варіанти:

  • Розміщення системного диску VDS на VIP SSD (його об'єм від 10 до 30Гб) - дозволить прискорити загальну роботу системи, особливо для VDS початкових тарифів.
  • Розміщення диску з даними на VIP SSD (його об'єм залежить від тарифу та від вашого бажання) - дозволить прискорити роботу служб, які ви у явному вигляді розмістили на другий диск з даними.

Для переносу даних VDS на виділений VIP SSD може знадобитися відключення машини на строк копіювання даних (до декількох годин). Наша підтримка узгодить з вами точну процедуру підключення послуги.

Тарифи на розміщення даних на VIP SSD

Замовлення послуги здійснюється за допомогою зміни параметрів тарифу. Майстер розраховує вам ціну у реальному часі.

Мінімальний об'єм покупки виділеного VIP SSD для VDS Hyper-V - 10 Гб.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

 
Зверніться за допомогою
та підтримкою
до 1GbWiki

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг