(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Персональний моніторинг працездатності

У системі хостингу 1Gb.ua існує можливість поставити на сайт клієнта персональний монітор працездатності, що дозволяє автоматичній службі стеження вживати негайні заходи по виправленню збоїв, пов'язаних з конкретним сайтом. Дана послуга повністю безкоштовна.

Принципи моніторингу

Система організована таким чином: на сайт клієнта в кореневий каталог поміщається файл, що обробляється ключовою для клієнта скриптовою мовою (наприклад __uptime.php або __uptime.asp). Файл повинен містити просту програму, яка повинна повернути рядок "ОК" (без лапок) у разі успішної роботи.

Для мови PHP скрипт буде, наприклад, таким:

		<? PRINT "OK"; ?>
	
З певною періодичністю (в даний момент - через кожні 20 секунд) даний файл опитується автоматичним монітором через реальну http адресу сайту (наприклад http://www.your-site.ru/__uptime.php). У разі відсутності відповіді ОК протягом певного часу монітор ухвалює рішення про те, що ресурс недоступний.

У разі збою адміністраторам системи відправляє повідомлення про проблему, а також, у разі перевищення певного порогу помилок, проводяться автоматичні дії по виправленню ситуації - наприклад, проводиться автоматичний швидкий перезапуск веб-сервера, який управляє даним сайтом (Apache або IIS) на сервері, що викликає підозру.

Навіщо це потрібно?

Монітори подібного типу вже давно використовуються на серверах 1Gb.com.ua. Раніше перевірявся один індикатор для кожної технології (Apache, IIS .NET підсистема, mySQL, FTP, поштовий сервер). Проте практика показала, що при довгій роботі сервера може порушуватися робота індивідуального сайту без збою всього сервера, що не відображається на загальних моніторах. Ініціатива, що вводиться, покликана підвищити вірогідність виявлення індивідуальних збоїв і таким чином підвищити надійність надання послуг.

Рекомендуємо власникам всіх активно працюючих і відвідуваних сайтів скористатися цією послугою.

Як скористатися послугою

Для того, щоб скористатися даною ініціативою, ви повинні написати лист в службу підтримки (support@1gb.ua). У листі вкажіть, будь ласка, адресу вашого сайту, а також ключову технологію або технології, необхідні для його роботи (PHP, Perl, ASP, ASP.NET, SSI в html). Ми розмістимо на ваш сайт файл з правильно підібраним монітором і включимо його в загальну систему моніторингу. Файл монітора ніяк не позначиться на зовнішньому вигляді і роботі вашого сайту.

Щоб уникнути помилкових спрацьовувань ви не зможете самостійно видалити або виправити файл монітора. У разі відмови від моніторингу ви повинні знову звернутися в службу підтримки.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

vip_hosting Бажаєте, щоб VDS працював ідеально?
VIP VDS!

Доступна ціна

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг