(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Технічний регламент VDS

Віртуальні машини працюють на апаратурі хостингу і в мережі IP адрес нашої компанії, тому ми накладаємо певні чіткі обмеження на роботу VDS. Ці обмеження допомагають мати передбачуване середовище для роботи і відсутність IP адрес в чорних списках різних типів.

 • Робота VDS підпорядковується загальному регламентом хостингу (www.1gb.ua/regl), за винятком пунктів 2.3.a, 2.3.b і 2.5.

Тематика проектів

Для пункту 2.4 регламенту хостингу діють наступні додаткові обмеження:
 1. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана з IRC.
 2. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана з файлобмінними мережами (torrents, kad, edonkey, napster, ...) і завантаження файлів з серверів rapidshare і аналогічних.
 3. Заборонено створення відкритих (анонімних) проксі-серверів або публічних shell акаунтів будь-якого типу.
 4. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана зі злоякісним SEO (Хрумер і подібне).
 5. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана з майнінгом.

Технічні обмеження

У зв'язку з особливостями функціонування віртуальних серверів для пункту 2.3 регламенту хостингу діють наступні додаткові умови:
 • Системи OpenVZ / Virtuozzo і Hyper-V не вміють обмежувати дискове навантаження. У тому випадку, якщо ваш VDS використовує більше 15% ресурсів дискової системи всього сервера (у найбільш вузькому місці), його робота може потребувати окремої угоди (тарифу) або може бути зупинена. Додаткова умова для регламенту:
  1. Максимальне дискове навантаження віртуального серверу – не більше 15% ресурсів дискової систем усього серверу (у найбільш узькому місці).
 • Робота VDS постійно на межі можливостей за лімітами OpenVZ і тарифу може створювати загрозу стабільності сервера. Погоджуйте розміщення подібних проектів зі службою підтримки хостингу. Додаткова умова для регламенту:
  1. Не допускається постійна робота віртуальних серверів за технологією OpenVZ на граничних значеннях відповідного тарифу.
 • Доступ по 25-му порту для вихідних з'єднань обмежений. Для надсилання пошти можливо користуватися релеєм robots.1gb.ua, для розсилання великих обсягів пошти зверніться до підтримки для узгодження (це не завжди можливо).

Використання ПЗ Microsoft

Послуги з доступу до використання програмного забезпечення Microsoft та VDS за технологією Hyper-V надаються виключно у відповідності з правилами, котрі опубліковані за адресою https://www.1gb.ua/spla.terms.

Відповідно для розділу 1 регламенту хостингу діють додаткові пункти:

 1. Виконавець має право проводити інспектування та аудит ресурсів Замовника для перевірки коректності ліцензування використання програмного забезпечення і технологій Microsoft, для чого може отримувати доступ до ресурсів Замовника.
 2. Виконавець має право запускати та виконувати на ресурсах замовника спеціальне програмне забезпечення, необхідне для виконання дій, вказаних у п.1.6.
 3. У випадку перешкоджання Замовником роботі спеціального програмного забезпечення, вказаного у п.1.7, або відсутності сприяння Замовником виправлення неможливості роботи цього спеціального ПЗ, Виконавець має право відмовити Замовнику у наданні послуг і поверненню авансу, що внесений за послуги хостингу.
Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

vip hosting
Як уберегти ваш сервер від непередбачених ситуацій?
Резервне копіювання VDS

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг