(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
сайт на украинскомUA сайт на русскомRU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Технічний регламент VDS

Віртуальні машини працюють на апаратурі хостингу і в мережі IP адрес нашої компанії, тому ми накладаємо певні чіткі обмеження на роботу VDS. Ці обмеження допомагають мати передбачуване середовище для роботи і відсутність IP адрес в чорних списках різних типів.

 • Робота VDS підпорядковується загальному регламентом хостингу (www.1gb.ua/regl), за винятком пунктів 2.3.a, 2.3.b і 2.5.

Тематика проектів

Для пункту 2.4 регламенту хостингу діють наступні додаткові обмеження:
 1. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана з IRC.
 2. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана з файлобмінними мережами (torrents, kad, edonkey, napster, ...) і завантаження файлів з серверів rapidshare і аналогічних.
 3. Заборонено створення відкритих (анонімних) проксі-серверів або публічних shell акаунтів будь-якого типу.
 4. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана зі злоякісним SEO (Хрумер і подібне).
 5. Заборонена будь-яка діяльність, пов'язана з майнінгом.

Технічні обмеження

У зв'язку з особливостями функціонування віртуальних серверів для пункту 2.3 регламенту хостингу діють наступні додаткові умови:
 • Системи OpenVZ / Virtuozzo і Hyper-V не вміють обмежувати дискове навантаження. У тому випадку, якщо ваш VDS використовує більше 15% ресурсів дискової системи всього сервера (у найбільш вузькому місці), його робота може потребувати окремої угоди (тарифу) або може бути зупинена. Додаткова умова для регламенту:
  1. Максимальне дискове навантаження віртуального серверу – не більше 15% ресурсів дискової систем усього серверу (у найбільш узькому місці).
 • Робота VDS постійно на межі можливостей за лімітами OpenVZ і тарифу може створювати загрозу стабільності сервера. Погоджуйте розміщення подібних проектів зі службою підтримки хостингу. Додаткова умова для регламенту:
  1. Не допускається постійна робота віртуальних серверів за технологією OpenVZ на граничних значеннях відповідного тарифу.
 • Доступ по 25-му порту для вихідних з'єднань обмежений. Для надсилання пошти можливо користуватися релеєм robots.1gb.ua, для розсилання великих обсягів пошти зверніться до підтримки для узгодження (це не завжди можливо).

Використання ПЗ Microsoft

Послуги з доступу до використання програмного забезпечення Microsoft та VDS за технологією Hyper-V надаються виключно у відповідності з правилами, котрі опубліковані за адресою https://www.1gb.ua/spla.terms.

Відповідно для розділу 1 регламенту хостингу діють додаткові пункти:

 1. Виконавець має право проводити інспектування та аудит ресурсів Замовника для перевірки коректності ліцензування використання програмного забезпечення і технологій Microsoft, для чого може отримувати доступ до ресурсів Замовника.
 2. Виконавець має право запускати та виконувати на ресурсах замовника спеціальне програмне забезпечення, необхідне для виконання дій, вказаних у п.1.6.
 3. У випадку перешкоджання Замовником роботі спеціального програмного забезпечення, вказаного у п.1.7, або відсутності сприяння Замовником виправлення неможливості роботи цього спеціального ПЗ, Виконавець має право відмовити Замовнику у наданні послуг і поверненню авансу, що внесений за послуги хостингу.

 


Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

 

Зверніть увагу

vip_hosting Бажаєте, щоб ресурси працювали ідеально?
VIP хостинг!
VIP VDS!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2019 ТОВ 1ГБ