(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Опис процесу реєстрації доменних імен

У вас вже є домен (зона)?

Реєстрація домена

Корисна порада: більшість операцій з управління доменами відбуваються автоматично в процесі роботи майстрів, доступних з першої сторінки особистого кабінету.
Просто починайте користуватися особистим кабінетом, і всі потрібні дії відбудуться самі.

Право на використання домену

Система реєстрації 1Gb.ua реєструє доменні імена на ваше ім'я. Ви є повноправним офіційним їх власником. Технічне адміністрування ваших доменів буде здійснюватися нашою системою, що дозволить автоматизувати підтримку і продовження реєстрації, проте в разі відмови від нашого хостингу ви отримуєте повну незалежність зареєстрованого імені.

Реєстрація домена вручну

Для реєстрації імені необхідно виконати наступні дії:

  • Створити підтримку відповідної зони з адміністратора технічних ресурсів. Наприклад, якщо ви бажаєте зареєструвати домен TEST.COM.UA, ви маєте створити зону "TEST.COM.UA". Прив'яжіть зону до потрібного вам існуючого сайту або попередньо створіть додатковий сайт, який буде обслуговувати цю зону.
    Ця операція увімкне підтримку зони нашим DNS сервером. Надалі ви зможете додавати в зону записи, наприклад - запис MY в зону TEST.COM.UA (ім'я MY.TEST.COM.UA).
  • Зі сторінки особистого кабінету "реєстрація доменних імен" створити заявку на реєстрацію домену, обравши потрібну зону зі списку.
    З вашого особистого рахунку знімається вартість реєстрації, яку можна дізнатися в тарифних планах.
  • Ви можете самостіно відслідковувати свою заявку, знайшовши відповідний запис в таблиці "Журнал операцій аккаунта". Заявка може виконуватися до декількох днів, хоча типовий час виконання заявки реєстратором становить кілька годин або навіть швидше.
  • У разі виконання реєстрації заявка набуває статусу completed, а домен з'являється в списку зареєстрованих доменів. Анулювати таку реєстрацію неможливо.
  • Реєстрацію доменного імені можна скасувати в тому випадку, якщо замовлення ще не встигло або з якихось причин не може виконатися. У такому випадку ви можете спробувати скасувати реєстрацію, скориставшись списком замовлень. У разі успішного скасування замовлення, сума за реєстрацію не буде списана з балансу особистого кабінету клієнта.

Використання домена

З моменту завершення реєстрації ім'я функціонує в мережі і підтримується (продовжується) нашою системою. При закінченні терміну дії доменного імені, система хостингу надсилає повідомлення на контактний email акаунта про необхідність підтвердити продовження домену за посиланням в особистому кабінеті клієнта та, якщо потрібно, сплатити за продовження. З вартістю підтримки доменних імен і періодом, через який необхідно здійснювати платежі, можливо ознайомитися в розділі "тарифні плани".

Якщо ви більше не зацікавлені у функціонуванні зареєстрованого домену, можете не підтверджувати його продовження на наступний період. У такому випадку, після закінчення чергового оплаченого періоду реєстрація буде анульована, згідно регламенту роботи з доменними іменами.

Звертаємо Вашу увагу на те, що повернути кошти, витрачені на реєстрацію домену, після проходження факту реєстрації неможливо. Всі інші операції з доменними іменами відбуваються згідно вищевказаного регламенту.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

vip hosting
Як уберегти ваш сервер від непередбачених ситуацій?
Резервне копіювання VDS

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг