(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

VDS на технології Hyper-V - швидкість роботи віртуальної машини

Віртуальна машина має обмежені ресурси і великі можливості по розгону у разі вільних ресурсів сервера. Так, наприклад, швидкість дискової системи становить до 50% від дискової системи сервера (до 30-40 мб/с), але в тарифі гарантується тільки 2 або 4 мб/с, майже в 10 разів менше. Аналогічно діють і обмеження на потужність процесора і мережі.

У більш ніж 95% часу машині доступні всі ресурси, тому навіть неоптимально налаштована система може працювати швидко, але у випадку загального навантаження сервера можливий відкат до гарантованих значень, і робота сповільнюється суттєво.

Аналіз проблеми

Проблеми швидкості роботи можливо вирішити, збільшивши відповідні ресурси або оптимізувати роботу системи. Для того, щоб зрозуміти причину повільної роботи і необхідні ресурси для розширення, потрібно перш за все за допомогою системного адміністратора всередині системи зрозуміти вузьке місце вашої машини. Для цього існують вбудовані засоби ОС Windows, такі як Administrative tools/Performance Monitor (2003) і Performance (2008), а також Task Manager (taskmgr.exe).

Під час незадовільної роботи машини оцініть наступні параметри:

  • Завантаження дискової системи у відсотках (Performance Monitor), середні значення за 10-30 секунд
  • Навантаження мережевої системи у відсотках (Task Manager), в інтервалах 2 - 5 секунд
  • Об'єм дискового кеша (Task Manager), орієнтовні нормальні значення - не менше 30% від загальної пам'яті системи, мінімум близько 150 мб.

На сайтах Microsoft існує велика кількість статей з аналізу вузьких місць системи, що стосуються Windows 2000/Windows 2003, ці статті допоможуть вам зрозуміти роботу вашої машини, т.я. фізичні машини того часу приблизно відповідали по потужності сучасній віртуальній машині.
Приклади статей:
http://support.microsoft.com/kb/146005
http://www.sql-server-performance.com/articles/audit/hardware_bottlenecks_p1.aspx

Ви можете повідомити службі підтримки ключові зібрані параметри для отримання висновку.

Причини та рішення

Слід зазначити, що уповільнення базових операцій сайту на віртуальній машині, наприклад, відкриття типової сторінки, відбувається тільки у випадку неоптимальної роботи сайту.
Приклад: уявіть, що для відкриття сторінки використовуються дані SQL сервера загальним об'ємом 50 мб. Зазвичай дані знаходяться в пам'яті SQL сервера, але низька якість запиту видно з SQL Profiler (велика кількість Reads (по 4 кб) або Writes (по 4 кб) для запиту). На віртуальному хостингу це зазвичай не складає проблем, однак на вашій машині у разі вичерпання ліміту пам'яті ці дані, наприклад, можуть зникнути з пам'яті і іноді зчитуватися з диска. Пригадуючи числа з початку статті, у разі виділення вам вільних ресурсів сервера ця операція може займати 1 секунду, що виглядає нормальною роботою сайту, хоча вже нею не є, а в періоди наявності тільки гарантованих ресурсів - 10-15 секунд. 50 мб, використаних тут для прикладу, це величезний обсяг інформації, однак, трата ресурсів такого порядку на елементарні операції є досить типовою (зустрічається в кожному другому або третьому проекті).

Встановивши вузьке місце за допомогою інструментів вище, крім запиту збільшення потужності машини, можна спробувати і своїми силами вирішити проблему. Ресурси, що виділяються машині, навіть в гарантованому мінімумі достатні для роботи звичайних сайтів, сповільнюватися будуть лише очевидно ресурсоємкі або неоптимальні операції.

Найбільш доступний варіант збільшення передбачуваної швидкості машини - придбати ще пам'яті. Дискова система є найчастішою причиною повільної роботи, тому у разі відсутності ресурсів понад тарифу вона сповільнюється більш ніж на порядок. У тому випадку, якщо всі важливі для роботи сайту дані знаходяться в пам'яті (в дисковому кеші або кеші SQL сервера), швидкість роботи вашого сайту менше залежить від дискової системи і змінюється не на порядок, а максимум в 1.5-2 рази.

Для встановлення пам'яті, придбаної через "магазин ліцензій/послуг" в особистому кабінеті, зверніться в службу підтримки. Вашу машину необхідно буде перезавантажити, можна відразу вказати бажаний час перезавантаження.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

https free SSL/HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг