(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Хмарне сховище SeaFile - Умови роботи       beta

SeaFileSeaFile - відкрита платформа для побудови приватних хмарних сховищ для синхронізації і спільної роботи з файлами.

Використання послуги хмарного сховища SeaFile на 1Gb.ua має ряд особливостей.

Програмне забезпечення клієнт/серверної платформи SeaFile - відкрите ПЗ незалежних розробників. Ми надаємо вам як клієнту можливість користуватися цим ПЗ у рамках дискової квоти тарифу і спеціальних акцій по безкоштовному дисковому місцю, але не продаємо яких-небудь рішень або гарантій щобо коректної роботи SeaFile.

Ми докладаємо усіх зусиль для стабільної, безпечної і надійної роботи ПЗ, але у той же час, ми ніяк не зв'язані з його розробниками, не контролюємо до кінця якість рішення, що пропонується, та його окремих частин, Тому:

  • 1Gb.ua НЕ МОЖЕ гарантувати коректну роботу платформи та її частин (веб-клієнтів для різних ОС), у тому числі, будь-які параметри продуктивності і надійності.
  • 1Gb.ua НЕ ГАРАНТУЄ збереження даних, у тому числі, як даних, що зберігаються у хмарній платформі, так і даних, що сконфігуровані до синхронізації на пристроях користувача, куди встановлені клієнти SeaFile.
  • 1Gb.ua буде намагатися аналізувати звернення клієнтів, але НЕ ГАРАНТУЄ вирішення будь-яких проблем у роботі цього рішення.
  • 1Gb.ua НЕ ГАРАНТУЄ того, що послуги, що надаються, відповідають явним або неявним сподіванням або придатні для будь-якої конкретної діяльності.
Також,
  • Заборонено використовувати платформу у якості будь-якого компоненту високонавантажених систем, таких як - публікація та наступне масове роздавання файлів, промислових або наближених до нього у будь-якому ступені streaming медіа-матеріалів, та іншим подібним чином.
  • Заборонено використовувати платформу через будь-які API автоматизації, якщо іхня робота виходить за межі автоматизації рутинних операції, що виконуються клієнтами-людьми для використання платформи за прямим призначенням.
  • У тому випадку, якщо робота користувача порушує дані правила або іншим чином заважає роботі послуги, ми можемо без повідомлення припинити доступ до послуги. При цьому зберігається гарантія продовження роботи після прояснення і усунення протиріч, що виникли.
  • 1Gb.ua може в односторонньому порядку припинити надання послуги на платформі SeaFile, у тому випадку, якщо з'ясуються якісь критичні проблеми у роботі платформи, які ведуть до неможливості подальшої ефективної роботи, через конструктивні особливості або з інших причин.

Хмарна платформа SeaFile надається "ЯК Є" без будь-яких явних або неявних гарантій з приводу якості її роботи.

Дані умови - стандартні угоди про якість обслуговування хмарних сервісів подібного типу. Нажаль, їх складність та новизна не допускає інших формулювань і умов.
Будь ласка, пам'ятайте, що наша мета - запропонувати вам зручну платформу для хмарної роботи, якій можна довіряти. Ми надаємо комерційні послуги хостингу, послуга SeaFile пропонується платним клієнтам, тому ми бачимо для себе якість і передбачуваність роботи даної послуги важливим пріоритетом у роботі.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

https free SSL/HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг