(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Як отримати якісну роботу сайту

Користувач будь-якого віртуального хостингу іноді стикається з тим, що сайт працює не так, як того бажає клієнт.
Наприклад:

  • Працюють не всі модулі і скрипти
  • Проблеми з кодуваннями
  • Повільна робота сайту
  • Сайт працює ненадійно, випадкові помилки

Більшість таких особливостей можливо пояснити. Налаштування сервера не може задовольнити всіх клієнтів, ряд налаштувань і особливостей йде в плюс якійсь кількості сайтів, і в мінус - іншим сайтам.

Для того, щоб задовольнити всіх клієнтів, ми підтримуємо безліч різних типів серверів і версій серверного ПЗ, кожна з яких здатна задовольнити запити певних сайтів.

Найпростіший варіант вирішення проблеми швидкості

Буває так, що розробник сайту не планував роботу на ресурсах віртуального хостингу. У цьому випадку ми будемо раді запропонувати вам VIP хостинг, на якому швидко працюють сайти будь-якого типу.

Послуга VIP хостингу коштує зовсім недорого, і ви отримаєте швидку роботу сайту без подальших розмірковувань.

Що потрібно робити в тому випадку, якщо сайт працює погано?

Популярне рішення - змінити хостинг. Іноді це допомагає, так як інший хостинг надає інші стандарти налаштування ПЗ, які можуть краще підходити вашому сайту. Але досягнути того ж результату можливо швидше, ефективніше, економічніше. Можливо і не змінюючи хостинг отримати принципово інший фізичний сервер і веб-сервер, сервер БД.

Для того, щоб вирішити проблему сумісності, надійності, швидкості, потрібно звернутися до служби підтримки, чітко описавши ситуацію, починаючи від причини звернення.

Приклад правильного звернення:

  • Мій сайт працює повільно або ненадійно. Можливо, ви можете запропонувати інший тип веб-сервера або фізичний сервер, який краще підходить для мого сайту.

Не потрібно терпіти проблеми роботи сайту, не потрібно для вирішення таких проблем намагатися дізнатися непрямі параметри серверів і налаштувань. Це не має великого значення для роботи вашого сайту, т.я. тільки адміністратор сервера може оцінити всі параметри, їх користь і шкоду.

У тому випадку, якщо робота вашого сайту на нашому хостингу вам не подобається, зверніться до співробітників служби підтримки з проханням подумати над тим, що якийсь інший з наших серверів може більше підійти вашому сайту. Це допоможе вирішити безліч проблем такого типу швидко і ефективно.

Перегляньте також

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг