(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Розширені поштові скриньки

Протокол POP3 і стандартний IMAP доступ надають ефективний доступ до скриньки, оптимізований для отримання повідомлень на комп'ютер. Ці скриньки не призначені для зберігання пошти на сервері і для роботи з великою кількістю повідомлень (більше декількох тисяч).

Розширені поштові скриньки - спеціальний режим роботи, при якому повідомлення переміщуються на окремий виділений сервер, оптимізований для роботи з поштою на сервері. Цей POP3/IMAP сервер дозволяє працювати навіть з дуже великими поштовими папками, а також краще сумісний зі стандартами протоколу IMAP.

Можливості розширеної скриньки

  • Доступні безпечні протоколи - POP3s (порт 995), IMAPs (993), SMTPs (465)
  • Традиційна UNIX скринька - відкритий доступ по SSH, SCP, FTP, зберігання пошти - maildir
  • Консольні поштові клієнти (mutt, pine і т.д.) для роботи з поштою на сервері
  • Можливість запуску програм X-Windows (встановлені xterm, firefox, thunderbird, sim, і т.д.)
  • Підтримка procmail, файлу .forward і т.д.

Чим розширена скринька корисна звичайному користувачеві?

Розширений режим роботи дозволяє вам використовувати захищені протоколи POP3s/IMAPs/SMTPs. Трафік, що передається за цими протоколами, не можливо перехопити, тому до пошти не зможуть отримати доступ системні адміністратори проміжних мереж або зловмисники, що перехопили wi-fi трафік вашого офісу (в якості прикладу).

Розширена скринька дозволяє зберігати на сервері велику кількість пошти - десятки і навіть сотні тисяч листів, при цьому робота зі скринькою залишається достатньо ефективною і швидкою.

Чим розширена скринька корисна фахівцю?

Скринька надає окремий SSH вхід, що дозволяє заходити на наш сервер по SSH протоколу, а також оперувати даними скриньки через SCP або FTP. Так ви можете легко робити імпорт-експорт та обмін інформацією. Листи зберігаються у форматі maildir.

UNIX-адміністраторам може бути цікава можливість використовувати скриньку в якості особистого інформаційного простору, своєрідний SSH хостинг, пов'язаний з вашою особистою скринькою електронної пошти. Centericq, wget, lftp, і багато інших програм (приймаються побажання!).

Розширені поштові аккаунти дозволяють також запускати програми X-Windows. Для цього на клієнтській машині має бути встановлений X-Windows сервер (наприклад, безкоштовний Xming для Windows), в налаштуваннях Putty потрібно увімкнути X11 forwarding. Встановлені програми xtrem, sim, firefox, opera, thunderbird, sylpheed-claws.

Як скористатися та умови використання

Будь-яка скринька може бути безкоштовно розширена до скриньки розширеного типу. Це можливо зробити через особистий кабінет, "повний список функцій", "Розширені IMAP скриньки".

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

pay
Всі способи оплати
послуг хостингу

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг