(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Parallels Web Presence Builder

WPBПропонуємо вам скористатися конструктором сайтів від компанії Parallels - Web Presence Builder.

Сайт створюється за допомогою візуального конструктора. Для створення сайту взагалі не потрібен досвід розробки або дизайну, створити сайт з сучасним і красивим шаблоном не складніше, ніж написати записку в текстовому редакторі.

Найпростіше зрозуміти можливості конструктора сайту за допомогою його демо-версії, яка доступна прямо зараз на цій сторінці.

Базові можливості продукту

Більше 100 шаблонів з готовим контентом

До складу Parallels Web Presence Builder входить ціла колекція тематичних шаблонів, орієнтованих на більш ніж 100 напрямків бізнесу і видів організацій. Кожен шаблон містить вже готовий контент, який можливо або змінити на свій розсуд, або відразу опублікувати в початковому вигляді, а також широкий вибір зображень, які допоможуть зробити ваш сайт більш яскравим і привабливим. Більш того, ці шаблони повністю перекладені на всі мови, що підтримуються Parallels: англійська, голландська, іспанська, італійська, китайська, німецька, польська, португальська, французька та японська.

Висока гнучкість для вирішення будь-яких завдань малого бізнесу

У Parallels Web Presence Builder вся робота над сайтом відбувається в режимі точного відображення (WYSIWYG), що дозволяє вам миттєво бачити результати внесених змін і вільно перетягувати блоки контенту по екрану. Також ви можете з легкістю надати своєму сайту неповторний, унікальний вигляд, змінивши макет сторінок, бічні панелі, кольори, шрифти, фон та інші елементи дизайну. Крім того, все управління елементами меню і структурою сторінок доступно в рамках єдиного, інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Проста інтеграція із зовнішніми сервісами

З Parallels Web Presence Builder ви можете легко і швидко додати на свій сайт будь-які, навіть найскладніші функції: вставити відео-ролики з Youtube, Vimeo, Myspace або Dailymotion; вставити зображення з Picasa; створити інтернет-магазин за допомогою системи Ecwid, що відповідає стандарту безпеки даних PCI; додати можливість залишати коментарі через сервіс Disqus; розмістити кнопки більше 300 соціальних мереж, включаючи Facebook, Twitter і LinkedIn; призначити пошукову систему за замовчуванням і додати підтримку контекстної реклами через такі сервіси, як Google AdSense.

Нові корисні модулі

Яким би не було ваше завдання: створити блог; вставити динамічну контактну форму, автоматично прив'язану до потрібної адреси електронної пошти; додати рядок навігації, що дозволяє відвідувачам бачити своє поточне місцезнаходження на сайті; розмістити текст або зображення, які відображаються відразу на всіх сторінках сайту; або завантажити документи - все це можливо зробити без написання будь-якого коду або сценаріїв. Для цього достатньо просто за допомогою миші перетягнути на сторінку необхідні модулі, внести потрібні зміни, і все готово!

Публікація, аналітика і опції довідки

Ви маєте можливість створювати і редагувати копії своїх сайтів в соціальній мережі Facebook; зберігати кілька версій сайту для подальшого запуску (або повернення до попереднього стану), а також публікувати свої сайти за лічені секунди. Крім того, Web Presence Builder підтримує Google Analytics і включає вбудовану довідку і навчальні відео-ролики.

Як придбати сайт з конструктором?

Щоб увімкнути конструктор потрібно будь-який сайт на нашому UNIX хостингу з підтримкою PHP. Перегляньте в особистому кабінеті розділ "Конструктор сайту (Parallels)".

До кінця літа 2013 року можливість увімкнути конструктор для сайту надається безкоштовно! Надалі за один сайт на конструкторі буде зніматися абонентська плата около 20 грн. на місяць. Також з'являться спеціальні тарифи, що дозволяють розміщувати сайт з використанням конструктора дешевше, ніж звичайний сайт віртуального хостингу (включаючи оплату конструктора).

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

vip hosting
Як уберегти ваш сервер від непередбачених ситуацій?
Резервне копіювання VDS

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг