1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Технология PHP / PHP

PHP

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

За замовчуванням сайти на нашому хостингу створюються в режимі виконання PHP5 (.php, .php3, .php4, .php5).

Увімкнути необхідну версію PHP для конкретного сайту можливо з особистого кабінета, "повний список функцій", "Управління сайтами і серверами". Після цього розширення .php, .php3, .php4, .php5, .php7, .php8 будуть оброблятися PHP5 потрібної версії, PHP4 або PHP8, на ваш вибір.

PHP 5.2, PHP 5.3 ... PHP 7, PHP 8

Наш хостинг дає вам можливість використовувати практично будь-яку версію PHP.   Для звичайного хостингу змінити версію можливо в розділі "управління сайтами і серверами", для тарифу PROSTO - на першій сторінці особистого кабінету

Конфігурувати параметри php можливо за допомогою директив у файлі .htaccess (mod_php), або використовуючи власний php.ini (fastCGI).
Більш детально в статті Конфігурація PHP

Додаткова інформація

Підтримка Zend Optimizer / IonCube Loader

Наші сервера підтримують Zend Optimizer / IonCube Loader. Він увімкнений на всіх серверах, версія Zend може відрізнятися ( від 2.4 до останньої версії на нових серверах ). У тому випадку, якщо вам потрібна якась конкретна версія цього продукту, зверніться до підтримки.

На нових серверах встановлений IonCube Loader, що дозволяє завантажувати закодовані скрипти. У тому випадку, якщо вам потрібна якась конкретна версія цього продукту, або у випадку, якщо для вашого сервера його не встановлено, зверніться до підтримки.

Zend Optimizer для PHP версії 5.3 і вище

.. на жаль поки не існує і/або його випуск не планується.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua