(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
сайт на украинскомUA сайт на русскомRU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

1Gb.ua - Зміна архівних / статичних тарифних планів

Повідомляємо вас про те, що з 15.01.2019 змінюються ціни архівних тарифних планів і тарифів лінійки VZ, перераховані далі.

На жаль, умови тарифних планів, встановлені 5 - 10 років тому, в існуючих умовах застаріли і потребують перегляду. Архівні тарифи продовжать працювати без обмеження терміну зі збереженням усіх звичних умов, окрім ціни.

Ми рекомендуємо також розглянути сучасні тарифи, вони дозволяють індивідуально налаштувати всі параметри, і результат може виявитися вигідніше, ніж старий тарифний план. Зміна тарифного плану безкоштовна, перейти на сучасні тарифи можливо в будь-який час з особистого кабінету, пункт "змінити" навпроти тарифного плану.

Зміна цін не торкнеться поточного періоду оплати тарифу. Період оплати, що почався до 15.01.2019, буде діяти без змін вартості до свого закінчення. Всі нові періоди оплати, що почалися 15.01.2019 чи пізніше, автоматично перерахуються з урахуванням нових тарифів.

Зміна проводиться на підставі глави 2 договору про надання послуг. Відповідні зміни вносяться до Додатку 1 договору, в якому зазначаються ціни на послуги, про що робиться сповіщення за 10 календарних днів. У тому випадку, якщо вами було підписано варіант договору з іншою редакцією данного пункту (ручне узгодження, спеціальні проекти та інше), зміна цін буде відбуватися відповідно до конкретної редакції договору.

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

 

vip_hosting Бажаєте, щоб сайт працював ідеально?
VIP хостинг!

Доступна ціна

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2022 1GB Хостинг