(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

1Gb.ua - Антикризові заходи в зв'язку з пандемією (2020.03.30)

Наша компанія висловлює підтримку компаніям і приватним особам, чия ділова активність порушена пандемією короновіруса. Ми готові до нестандартних заходів підтримки для тих клієнтів, на яких вплинула ця ситуація.

Заходи підтримки можуть бути такими:

  • Надання нестандартних режимів заморозок аккаунтів на термін карантинних заходів.
  • Надання періодів обслуговування з істотною відстрочкою платежу, якщо його неможливо з технічних причин виконати вчасно.

У тому випадку, якщо вам потрібна одина з цих мір або якісь інші заходи цього типу, просимо вас зв'язатися з підтримкою за адресою support@1gb.ua і описати вашу ситуацію. Будь ласка, зверніть увагу на те, що ваш опис має в зрозумілій формі пояснювати обставини і містити в собі елементи доказів, які можна перевірити. Ваш проект повинен бути ясним чином пов'язаний з індустрією, яка постраждала від вірусу.

На жаль, іноді ми не зможемо піти назустріч, якщо надання особливих умов принесе істотні втрати хостингу, ми будемо змушені відмовити, наприклад, малоймовірно надання особливих умов для послуги оренди виділених серверів. Але ми в будь-якому випадку спробуємо знайти нестандартне рішення, яке допомогло б зберегти зусилля по створенню та налагодженню ваших проектів на нашому хостингу, тому ми розглянемо всі звернення, що надходять.

Робота хостингу 1Gb.ua в умовах карантину

Наша компанія вже багато років оптимізована на віддалену роботу, тому поточна ситуація не позначається на обслуговуванні наших клієнтів і апаратури. Однак, офіс нашої компанії, до появи особливих розпоряджень, буде закритий у зв'язку з карантинними заходами.

Терміни з опрацювання заяв та інших дій, що вимагають роботи співробітників в офісі або обробки паперової пошти і так далі, можуть вирости. Просимо уточнювати у служби підтримки ситуації по конкретним питанням.Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку
 

vip_hosting Бажаєте, щоб сайт працював ідеально?
VIP хостинг!

Доступна ціна

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг