(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

KyivNotKiev - знижки на реєстрацію доменних імен в зоні .kyiv.ua

Транслітерація «Kyiv» була затверджена українським урядом ще 1995 року. З того часу держава намагається, тими чи іншими способами, поширити використання правильної назви нашої столиці, що базується на українській назві міста - «Kyiv».

З 1 травня 2024 року, в рамках популяризації доменної зони .kyiv.ua, стартує акція на реєстрацію доменів у вказаній зоні.

1GB Хостинг доєднується до даної ініціативи, започаткованої рядом реєстраторів та нашими партнерами ТОВ "ХОСТМАЙCТЕР". В рамках акції 1GB Хостинг пропонує зниження вартості реєстрації доменів .kyiv.ua з 390 грн до 150 грн на рік. Акція триватиме 3 місяці з 1 травня до 31 липня 2024 .

Зверніть увагу, що доменна зона .kyiv.ua є дзеркальною зоною, яка має певні особливості реєстрації та роботи доменів у ній. Більш детально з особливостями роботи в дзеркальних доменних зонах ви можете ознайомтись за посиланням Дзеркальні домени.

Припинення реєстрації регіональних доменів з некоректною транслітерацією

У зв'язку з приведенням доменного простору України у відповідність до чинних правил транслітерації українського алфавіту латиницею — адміністратори українських регіональних доменів повідомили про припинення реєстрації нових доменів з некоректною транслітерацією.

З 01.05.2024 буде припинена реєстрація у зонах:

  • .CHERNIGOV.UA
  • .CHERNOVTSY.UA
  • .ROVNO.UA
  • .KIROVOGRAD.UA
  • .KHMELNITSKIY.UA

У зв'язку з цим, з 01.05.2024 набудуть чинності нові Регламенти особливостей реєстрації приватних доменних імен третього рівня у вищевказаних доменах, які будуть опубліковані на сайтах адміністраторів.

Також скасовується можливість продовження терміну дії доменів, в доменних зонах .chernigov.ua, .chernovtsy.ua, .kirovograd.ua, .khmelnitskiy.ua, в подарунок при оплаті відповідних тарифів віртуального хостингу.

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

https free SSL/HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг