(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Робота 1С-Бітрікс на нашому хостингу

Наш хостинг повністю задовольняє технічним вимогам системи і дозволяє розміщувати продукти 1С-Бітрікс на будь-яких тарифах. Ви зможете самі обрати тариф, що влаштовує вас по швидкості роботи і допустимим навантаженням, від самих недорогих тарифів загального хостингу до потужних виділених серверів, які зможуть підтримати проект з величезною відвідуваністю.

На цій сторінці:

Робота 1С-Бітрікс на нашому хостингу

Наш хостинг має усі необхідні технічні засоби для роботи системи управління сайтом 1С-Бітрікс. Всі тарифи хостингу мають можливості, достатні для роботи системи, а також відповідають технічним рекомендаціям розробника.

Для початку роботи ви можете скористатися будь-яким тарифом, наприклад, базовий тариф коштує від 60 гривень в місяць, включена безкоштовна реєстрація і продовження домена. Проект початкового рівня з невеликою відвідуваністю цілком може працювати в межах цього тарифу, а при необхідності ви завжди зможете змінити тариф хостингу на більш потужний, доплативши лише різницю.

При рості вашого проекту, а також для промислової роботи ключового сайту, для бездоганної і швидкої роботи вашого порталу, ви можете в майбутньому або відразу скористатися VDS хостингом (віртуальний виділений сервер).
VDS на технології Hyper-V забезпечать вашому порталу високу продуктивність, надійність роботи і здатність витримати високу відвідуваність, так як там реалізовані всі необхідні для цього технічні рішення.

Як розмістити сайт на 1С-Бітрікс

  1. Зареєструйтесь на нашому хостингу, оберіть тип сервера "UNIX - Apache / PHP5 (fast-cgi)".
  2. Через 15-20 хвилин після реєстрації ви можете завантажити з сайту 1С-Бітрікс інсталяційний скрипт BitrixSetup, скопіювати його до Вашого сайту по FTP і почати встановлення. Дані для доступу до бази даних можна отримати в особистому кабінеті на сторінці "паролі на ресурси".
  3. Для придбання ліцензійного ключа «1С-Бітрікс: Управління сайтом», дотримуйтесь вказівок на сайті розробника.

 
 

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

EU hosting Потрібен надійний
хостинг або VDS за кордоном?
Хостинг в Європі

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг