(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Швидкий VDS / VPS Hyper-V за доступною ціною - опис роботи

Віртуальна машина Hyper-V - повний аналог фізичного комп'ютера. Він повністю у вашому розпорядженні.

Дивіться також:

На VDS Hyper-V можливо без втрат продуктивності розміщувати системи Microsoft (Windows Server 2003, 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019) і Linux системи, що підтримують драйвера віртуалізації.

Ми пропонуємо вам наступні системи з цього набору:

 • Windows Server 2003 Standard, x86 або x64
 • Windows Server 2008 Standard, x86 або x64
 • Windows Server 2008 R2 Standard, x64
 • Windows Server 2012 Standard, x64
 • Windows Server 2012 R2 Standard, x64
 • Windows Server 2016 Datacenter, x64
 • Windows Server 2019 Datacenter, x64
 • CentOS Linux x86, 5.4 final
 • CentOS Linux x86, 6.3
 • CentOS Linux x64, 7
 • CentOS Linux x64, 8.x final
 • OpenSUSE Linux x64, 13.2
 • FreeBSD Unix x86, 8.3
 • Debian Linux x64, 7
 • Debian Linux x64, 8
 • Debian Linux x64, 9
 • Ubuntu Server Linux x86, 12.04 LTS
 • Ubuntu Server Linux (x86, x64), 14.04.0 LTS
 • Ubuntu Server Linux x64, 16.04.0 LTS
 • Ubuntu Server Linux x64, 20.04.x LTS

Відмінності від фізичного сервера

Віртуальний сервер працює повністю незалежно від інших машин сервера, тому ви маєте повний контроль не тільки над середовищем сервера, але і над усіма параметрами ядра ОС. Ви можете робити з сервером буквально що завгодно, це те ж саме, що і комп'ютер, розташований у вас вдома, просто працює він на нашому обладнанні.

Віртуальний сервер дещо повільніше реального сервера зазначеної конфігурації. Насамперед, у нього повільніше дискова підсистема - її ділять безліч машин сервера. Конкретну швидкість диску дивіться в таблиці тарифів. Дещо повільніше працює і процесор, хоча це компенсується тим, що процесорні ресурси на всіх тарифах надані з великим запасом. Мережа сервера працює з нормальною, гарною швидкістю, в піках вам доступні швидкості до 50-100 Мбіт. Також, штатно Ви можете отримати до 5 ip адрес на 1 сервер.

Добре налаштований сайт або сервер буде працювати на віртуальному сервері відмінно - надійно, чітко і швидко. Але бажано ще в тестовому періоді визначити конкретний тариф, який підійде вашому проекту. Через особливості технології орієнтири у вигляді аналогічного справжнього сервера можуть підвести вас. Багато типів серверів в початкових тарифах, наприклад сервера з 384 або 512 Мб пам'яті, на сьогоднішній день вже не мають аналогів у вигляді залізного устаткування, тому при роботі з ними вас можуть очікувати різні несподіванки, такі як неякісна або повільна робота вашого проекту.

Hyper-V з системою Windows

Вам надається звичайний дистрибутив Windows Server, Standard edition обраної вами версії і розрядності. В систему встановлені драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості.

Шаблон Windows Server 2003 включає в себе максимальний набір компонентів, IIS, ASP.NET і всі стандартні служби встановлені. Для початку використання досить просто активувати потрібні набори послуг.

Шаблон Windows 2008/2008 R2 і Windows Server 2012/2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 являє собою базову систему без активованих компонентів. Ви самі маєте можливість встановити всі необхідні компоненти, такі як IIS, ASP.NET, так як модульна система встановлення Windows 2008/2012 дозволяє вам точно обрати конфігурацію компонента ще під час встановлення. Таким чином ви зможете не встановлювати непотрібні вам модулі системи.

Стандартний компонент Web Platform Installer від Microsoft дозволяє в один клік швидко встановити необхідні сторонні продукти, такі як PHP, mySQL, якщо вони необхідні.

Hyper-V з системою CentOS

Вам надається звичайний дистрибутив CentOS версій 5.4, 6.3, 7, 8.

CentOS (англ. Community ENTerprise Operating System) - дистрибутив Linux, заснований на комерційному Red Hat Enterprise Linux компанії Red Hat і сумісний з ним. Дистрибутив користується популярністю для організацій сиситем віртуального хостингу і супутніх техологій як у великих хостинг компаній, так і у окремих системних адміністраторів.

Додатково в систему встановлені драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості. Існують версії як з додатковою веб-панеллю управління сервером (1Gbpanel) так і без (для досвідчених адміністраторів)

1Gb Panel дозволяє краще інтегрувати управління ресурсами, об'єднуючи особистий кабінет і панель управління віртуальним сервером в єдине середовище.

Hyper-V з системою Ubuntu Server

Вам надається звичайний дистрибутив Ubuntu Server, кілька сучасних версій на вибір.

Ubuntu - операційна система, заснована на Debian GNU/Linux. Основним розробником і спонсором є компанія Canonical. В даний час проект активно розвивається і є одним з найбільш поширених дистрибутивів в світі. Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро системи.

Образ Ubuntu Server включає останню версію нашої панелі управління хостингом - 1Gb Panel, яка дозволяє краще інтегрувати управління ресурсами, поєднуючи особистий кабінет і панель управління віртуальним сервером в єдине середовище.

Hyper-V з системою OpenSUSE

Вам надається звичайний дистрибутив OpenSUSE x64, 13.2.

OpenSUSE - дистрибутив Linux. Широко використовується в усьому світі, особливо в Німеччині. Був заснований на дистрибутиві Slackware, проте пізніше значно перероблений і являє собою відокремлений дистрибутив, відрізняється від останнього форматом пакетів, а також системою налаштування і адміністрування YaST. Згодом SUSE включила в себе багато аспектів Red Hat Linux (використання системи RPM і /etc/sysconfig).

Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро системи.

Hyper-V з системою FreeBSD

Вам надається чистий дистрибутив FreeBSD x86, 8.3.

FreeBSD - вільна операційна система сімейства UNIX, нащадок AT&T Unix по лінії BSD, створеної в університеті Берклі. FreeBSD розробляється як цілісна операційна система. Вихідний код ядра, драйверів пристроїв і базових додатків користувача, таких як командні оболонки і т. п., міститься в одному дереві системи управління версіями.

Це відрізняє FreeBSD від GNU/Linux - іншої вільної UNIX-подібної операційної системи, в якій ядро розробляється однією групою розробників, набір призначених для користувача програм - іншими (наприклад, проект GNU). А численні групи збирають це все в єдине ціле і випускають у вигляді різних дистрибутивів Linux.

FreeBSD добре зарекомендувала себе як система для побудови інтранет та інтернет-мереж і серверів. Вона надає надійні мережеві служби і ефективне управління пам'яттю.

Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро системи.

Hyper-V з системою Debian

Вам надається звичайний дистрибутив Debian x64 версій 7, 8, 9 Debian - операційна система, що складається з вільного ПЗ з відкритим вихідним кодом. В даний час Debian GNU/Linux - одна з найпопулярніших і важливих систем GNU/Linux, яка в первинній формі мала значний вплив на розвиток цього типу ОС в цілому.

Debian відрізняється широким спектром можливостей. У поточну стабільну версію включено понад тридцяти семи тисяч пакетів програм для десяти архітектур на основі ядра Linux.

Відмінними рисами Debian є: система управління пакетами Advanced Packaging Tool (APT), жорстка політика по відношенню до пакетів, репозиторії з великою їх кількістю, а також висока якість випущених версій. Це уможливило просте оновлення між версіями, а також автоматичне встановлення і видалення пакетів.

Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро системи.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

https free SSL/HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг