(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Оплата послуг фізичними особами

Перш за все для сплати послуг потрібно зайти у особистий кабінет, розділ «сплатити послуги». Наші ціни включають всі податки.

 

Приватбанк - у будь-якому банку України

Ви можете оплатити квитанцію у будь-якому банку України. Платіж буде зараховано відразу після отримання нами хоштів (1-4 банківських дні, в залежності від банку).

Або ж за допомогою принтера Ви можете роздрукувати квитанцію отриману в особистому кабінеті, та оплатити її у любому відділені любого банку.

У разі відсутності принтера , Ви можете заповнити квитанцію у банківському відділені. При цьому Вам потрібні данні квитанції з особитого кабінету.

Про можливі комісії при оплаті через каси банків, уточнюйте безпосередньо при оплаті.

 

Платіжні карти Visa, MasterCard

Покупки через інтернет з використанням технологій Visa 3D-secure повністю безпечні. Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів безпеки онлайна на нашому сайті, ми підтримуємо сервіс безпеки Verified by Visa, не беручи додаткових комісій.

Ви повідомляєте номер вашої платіжної карти і тільки банку, що проводить операцію. Дані передаються по захищеному каналу і не можуть бути перехоплені, а також не можуть бути використані в будь-яких цілях, окрім здійснення платежу.

Платіж поступає на ваш рахунок негайно після оплати.

 

 


Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

SeaFile
Хмарне
сховище
безкоштовно!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг