(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

1Gb.ua - Умови використання і підтримки продуктів Microsoft

 1. Являючись партнером Microsoft по програмі SPLA, хостинг 1Gb.ua (ТОВ "1 ГБ"), надає доступ до використання програмних продуктів і технологій Microsoft.
 2. Доступ до використання програмних продуктів і технологій Microsoft надається виключно на основі, згідно з і у відповідності до:
  • ліцензійною угодою постачальника послуг (SPLA);
  • поточними правами використання, наданими постачальнику послуг (SPUR);
  • іншими діючими документами, що видаються компанією Microsoft і регулюють умови ліцензування і використання програмного забезпечення і технологій Microsoft.
 3. Замовник погоджується з тим, що "Умови ліцензійної угоди з користувачем" (EULT), що опубліковані за посиланням https://www.1gb.ua/spla.eult являються невід'ємною частиною Договору та погоджується з положеннями цих Умов.
 4. Замовник погоджується з тим, що хостинг 1Gb.ua і його співробітники мають право проводити інспектування і аудит ресурсів Замовника для перевірки коректності ліцензування використання програмного забезпечення і технологій Microsoft, для чого можуть отримувати доступ до ресурсів Замовника.
 5. У випадку виявлення порушень умов ліцензування Замовник зобов'язується у найкоротший термін усунути такі порушення і оплатити ліцензування програмних продуктів і технологій Microsoft, що ним використовуються.
 6. Замовник погоджується з тим, що вартість основних тарифних планів 1Gb.ua і додаткових послуг, що забезпечуються ліцензіями, не включає до себе послуг з налаштування, розгортання, конфігурування, адміністрування та консультування щодо налаштування, розгортання, конфігурування і адміністрування програмних продуктів і технологій Microsoft.
 7. Проте хостинг 1Gb.ua може (але не зобов'язаний) надавати послуги з налаштування, розгортання, конфігурування, адміністрування та консультування щодо налаштування, розгортання, конфігурування і адміністрування програмних продуктів і технологій Microsoft безоплатно або за додаткову плату на власний розсуд.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

EU hosting Потрібен надійний
хостинг або VDS за кордоном?
Хостинг в Європі

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2023 1GB Хостинг