1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Решение проблем / FTP сервер / Проблемы в работе FTP протокола

Проблемы в работе FTP протокола

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

На UNIX сервері є просте рішення

Для UNIX сервера доступний ще один протокол для роботи з файлами - SCP. Наберіть в будь-якій пошуковій системі WinSCP і завантажте собі клієнт для доступу до файлів з цього протоколу.

FTP не працює або працює нестабільно / повільно

FTP протокол в процесі роботи використовує два TCP з'єднання - одне, основне, для передачі команд, друге - для передачі даних і списків файлів (огляду каталогів сервера). Популярна проблема роботи протоколу полягає в тому, що друге з'єднання не встановлюється або працює ненадійно.

Переважна більшість FTP клієнтів мають опцію PASV, яка управляє режимом установки другого з'єднання: від клієнта до сервера або від сервера до клієнта. Режими роботи рівнозначні, але зміна напрямку підключення може допомогти вирішити деякі проблеми.

Для того, щоб спробувати вирішити описані проблеми, просто перемкніть опцію PASV в протилежний стан. Це може допомогти. Наприклад, скористайтеся total commander з пасивним режимом. (У total commander - Конфігурація - налаштування - FTP - за умовчанням використовувати пасивний режим)

Альтернатива FTP клієнтові

1) Подивіться про SCP вище.

2) У разі проблем, що з FTP доступом вас, можливо, виручить файл-менеджер через HTTP, що працює через оглядач. Посилання на нього знаходиться на сторінці « паролі на ресурси » особистого кабінету. За допомогою файл- менеджера незручно завантажувати файли по одиночці, але можна завантажити архів ZIP або RAR і розпакувати його на сервері. Пам'ятайте, архів не повинен містити кореневу папку (тобто файли і підкаталоги повинні розташовуватися прямо в кореневому каталозі архіву).

Неможливо видалити або перезаписати файл

Існують наступні обставини, які можуть призвести до такого ефекту:

 • Якщо ви завантажували файл і в процесі завантаження стався обрив зв'язку або помилка - файл залишається зайнятий для будь-яких операцій ще протягом 15 - 20 хвилин. Після закінчення цього часу файл автоматично розблокується і ви зможете видалити або перезаписати його.
 • Якщо файл неможливо видалити без обмеження за часом це може позначати те, що файл має атрибути « Тільки для читання ». Це особливо ймовірно в тому випадку, якщо файл був розпакований з архіву - архіватор при розпакуванні зберігає атрибути, які були вказані для файлів. Для видалення такого файлу необхідно звернутися до служби підтримки.
 • У рідкісних випадках файл може бути зайнятий системою сервера - виконуваним скриптом або активною роботою Веб -сервера (популярний скачуваний файл). Вам доведеться вибрати час, коли файл не буде відкритий ніяким додатком на сервері. У разі проблем, що з видаленням такого файлу зверніться до служби підтримки.

Для видалення файлів незважаючи на описані помилки напишіть прохання на support@1gb.ua , вказавши сайт, файл, і перші 3 символи пароля до акаунту.

Неможливо змінити права на файли (CHMOD)

Дивіться цю статтю: CHMOD на Windows- машинах .

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua