(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Правила масового розсилання повідомлень

Просимо наших клієнтів, що користуються масовою розсилкою повідомлень, враховувати наступні правила і факти.

Розсилка спаму і інших повідомлень, які можуть бути прийняті за спам, заборонена.

Листи можуть бути класифіковані як спам в наступному випадку:
 • У загальному випадку, будь-яке повідомлення, надіслане з сайту в автоматичному режимі, може бути розцінено як спам. Особливо це стосується повідомлень рекламного характеру, навіть тих, що надсилаються по базі користувачів сайту, які не мають чіткого пояснення, чому людина отримує це повідомлення. приклад:
  • "Ви отримуєте це повідомлення, так як підписалися на нього з сайту [...]. Ви можете відписатися від нашої розсилки, для цього вам необхідно [:.]."
 • Повідомлення, надіслані автоматично, але не в масовому порядку (наприклад, про нове повідомлення на форумі, і т.д.), теж можуть вважатися спамом, якщо не мають виразного опису про те, чому адресат отримуєте повідомлення і як припинити отримувати подібні повідомлення в подальшому.
 • Якщо людина, яка отримує повідомлення, не підписувалася в явному вигляді на отримання розсилки з вашого сайту, він, швидше за все, вважатиме ваше повідомлення спамом. Така ймовірність близька до 100%.
У тому випадку, якщо одержувач листа вирішує, що лист - спам, він може просто його видалити. Однак можуть послідувати і більш рішучі дії. В даний час в Інтернеті функціонують служби, які приймають скарги з приводу отримання спаму. Найбільш відома з них, наприклад - http://www.spamcop.net/. Якщо одержувач листа подає скаргу в одну з цих служб, поштовий сервер, що надсилав лист, на деякий час потрапляє в чорний список. Від ресурсів, що знаходяться в чорних списках, багато інших поштових серверів (до 30%) не приймають пошту. Це може тривати до двох діб, а іноді і набагато більше.Беручи до уваги те, що поштовим сервером нашого хостингу користується велика кількість людей, потрапляння його до чорного списоку, навіть тимчасово, дуже небажане. В цьому випадку тисячі листів, в тому числі, надіслані на відомі поштові сервера gmail.com, yahoo.com, live.com ітд, не будуть доставлені.

Виходячи з того, що подібні ситуації призводять до великих втрат з боку наших клієнтів, ми вимушені вживати рішучих заходів. В тому випадку, якщо наші фахівці також визнають ваше повідомлення спамом, ми будемо приймати такі заходи, в залежності від серйозності порушення і характеру спаму:
 • Ресурс, що викликає скаргу на розсилку спаму, буде блокований на той час, на який наш поштовий сервер знаходиться в списку блокування.
 • Для клієнта, який займається розсиланням подібних повідомлень, буде заборонено надсилання листів з нашого поштового сервера, в тому числі - для електронної пошти зі скриньок користувачів.
 • У разі повторення подібних ситуацій ми будемо вимушені припинити обслуговування клієнта.
Також звертаємо вашу увагу, за замовчуванням на хостингу існують обмеження на кількість надісланих повідомлень на добу:
 • з поштової скриньки до 5000 листів
 • з сайту до 500 листів
Збільшення зазначених лімітів можливе за рішенням адміністратора хостингу, в результаті звернення з обґрунтуванням такої необхідності з боку клієнта.
У разі перевищення, ресурс, через який проводилося розсилання листів, може бути блокований автоматикою або адміністраторами хостингу. Будь-які масові розсилки краще попередньо узгоджувати з техпідтримкою.

Окрім електронної пошти, заборонена розсилка і реклама ресурсів спамом за допомогою інших засобів доставки даних, зокрема SMS. SMS розсилка реклами часто підпадає під категорію "спам". Кожному, хто займається розсиланням SMS повідомлень, слід проводити чітку грань між SMS-маркетингом і спамом.

Просимо вас уважно ставитися до розсилання повідомлень, особливо до оформлення повідомлень, які надсилаються в автоматичному режимі. Уважно оцінюйте свою ситуацію. Пам'ятайте, що в разі помилки відповідальність, крім інших користувачів, буде лягати і на вас. Не потрібно додавати своє навіть єдине повідомлення до тієї величезної кількості спаму, яка потрапляє в скриньки користувачів інтернету щодня.
 
 

Додаткова інформація по темі:

Де шукати інформацію

 • База знань хостингу 1Gb.ua
  Тут ви можете знайти відповіді на найбільш поширені питання програмування, сумісності, використання хостингу.
 • 1Gb-Wiki - бібліотека різних корисних документів по хостингу
  Наші співробітники та клієнти склали вичерпний опис всіх нюансів хостингу і пов'язаного з ним веб-програмування.

Найпопулярніші теми для програмістів

Інші документи

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

https free SSL/HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг