(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Чому мені приходить спам?

Кожен день в будь-яку поштову скриньку в інтернеті потрапляє велика кількість небажаної пошти (спаму).

Автори небажаних листів використовують бази даних адрес (списки), по яких відбуваються розсилки небажаної пошти.

Сучасні технології доставки небажаної пошти рідко використовують складання списків адрес за допомогою сканування сторінок інтернету. Цей спосіб безумовно також використовується, але це трудомісткий і малоефективний спосіб: для того, щоб зібрати бази на мільйони адрес, необхідно переглянути десятки і сотні мільйонів сторінок інтернету, це завдання, яке насилу виконують навіть промислові пошукові системи. Звичайним спамерам така технологія недоступна.

Набагато простіше завдання - складання списків доменів, зареєстрованих в інтернеті. Наприклад, список з майже сотень тисяч активних адрес домену UA можна отримати всього за кілька хвилин. Подальша задача проста: список доменних імен доповнюється стандартними іменами скриньок в цих доменах - info, contact, support, dima, peter, і так далі.

Наслідок простий: якщо вашу адресу до символу @ можна вгадати або це є загальнопоширеною адресою чи ім'ям, на вашу скриньку буде приходити спам, і ніякі заходи захисту вашої адреси від розголошення не допоможуть.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Усі розділи та статті

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг