(044) 538-1588
всі способи зв'язку
та вирішення проблем
UA| RU
 
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

PHP

За замовчуванням сайти на нашому хостингу створюються в режимі виконання PHP5 (.php, .php3, .php4, .php5).

Увімкнути необхідну версію PHP для конкретного сайту можливо з особистого кабінета, "повний список функцій", "Управління сайтами і серверами". Після цього розширення .php, .php3, .php4, .php5, .php7, .php8 будуть оброблятися PHP5 потрібної версії, PHP4 або PHP8, на ваш вибір.

PHP 5.2, PHP 5.3 ... PHP 7, PHP 8

Наш хостинг дає вам можливість використовувати практично будь-яку версію PHP.   Для звичайного хостингу змінити версію можливо в розділі "управління сайтами і серверами", для тарифу PROSTO - на першій сторінці особистого кабінету

Конфігурувати параметри php можливо за допомогою директив у файлі .htaccess (mod_php), або використовуючи власний php.ini (fastCGI).
Більш детально в статті Конфігурація PHP

Додаткова інформація

Підтримка Zend Optimizer / IonCube Loader

Наші сервера підтримують Zend Optimizer / IonCube Loader. Він увімкнений на всіх серверах, версія Zend може відрізнятися ( від 2.4 до останньої версії на нових серверах ). У тому випадку, якщо вам потрібна якась конкретна версія цього продукту, зверніться до підтримки.

На нових серверах встановлений IonCube Loader, що дозволяє завантажувати закодовані скрипти. У тому випадку, якщо вам потрібна якась конкретна версія цього продукту, або у випадку, якщо для вашого сервера його не встановлено, зверніться до підтримки.

Zend Optimizer для PHP версії 5.3 і вище

.. на жаль поки не існує і/або його випуск не планується.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

SeaFile
Хмарне
сховище
безкоштовно!

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг